#380Een paar 18 kt hartvormige wit- en geelgouden oorbellen, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.
A pair of 18 kt heart-shaped white and yellow gold earrings, set with diamonds weighing a total of 0.26 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 450 / 500 -
#589Raoul Dufy“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
#640Een 18 kt witgouden ring met een briljant van +- 0,20 ct.
#385Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
#387Een Chinees porseleinen schaaltje met spelende kinderen en dieren in het decor.
#390Een lot van oude zilveren munten in een zilveren bekertje, 190 gram zilver in totaal. 5 Franse francs uit 1876, 5 Belgische franken uit 1851, een halve Amerikaanse dollar uit 1951, 17 Belgische 1 frank stukken en 1 50 cent stuk allen vroeg 20ste eeuw.
#514Harry BuyckPeriod: °1928-2017“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Scene on Zebra Crossing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 400 / 500 -
#610Een lange halssnoer met bruine tinten, etnische look. Gemerkt Rosa Lucia.
#485Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#423Een vintage keramische West-Germany vaas met bolvoet en 5 ‘ringen’, oranje en bruintinten.
A vintage ceramic West-Germany vase with a bulbous foot and 5 'rings', orange and brown tones.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 75 / 125