Similar lots by type
-
#177
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#184Toyokuni I UtagawaPeriod: 1769-1825
“Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.
"Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Fire Brigade Parade)". A Japanese woodblock print on paper. Publisher: Fijokaja Hikotard, late 18th to early 19th century. -
#286
Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.
A standing clock made of cherry wood with sculpted parts. -
#206
Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.
A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood. -
#164Hirokage UtagawaPeriod: 1855-1865
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, uit de reeks “Edo Meisho Doke Zukushi (Komische zichten uit de befaamde oorden van Edo)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Utagawa Hirokage” 1859, zegel “jaar van de geit 5, aratame”.
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, from the series “Edo Meisho Doke Zukushi (Comic views from the famous places of Edo)”. A Japanese woodblock print on paper. Signed “Utagawa Hirokage” 1859, seal “year of the goat 5, aratame”. -
#196
Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.
A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top. -
#306
Een massief eikenhouten handgesculpteerde antieke koffer met smeedijzeren beslag.
A solid oak hand-carved antique trunk with wrought iron fittings. -
#2DK
“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839. -
#252
“Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Molenzicht" is a painting, oil on canvas in a gilded frame, from the 19th century, unsigned. -
#282Jan Michiel RuytenPeriod: 1813-1881
“Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.
"Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century. -
#385
Een bijzettafeltje, eikenhouten onderstel met getorste poten en een koperen blad met Egyptische taferelen.
A side table, oak base with twisted legs and a copper top decorated with Egyptian scenes. -
#214
Een massief eikenhouten kist met gesculpteerde delen, 19e eeuws.
A solid oak chest with carved details, 19th century. -
#96
Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame. -
#169Alfred Emile Léopold StevensPeriod: 1823 - 1906
“Zicht op strand en zee”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A. Stevens.
"View of the beach and sea", a painting, oil on panel, signed A. Stevens. -
#391
Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.
A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme. -
#236
Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
A late 19th century adjustable free-standing mirror. -
#216
Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.
A solid oak corner cabinet with 4 doors and cutlery drawers inside. 19th century. -
#226
Een massief eikenhouten gesculpteerde pied-de-stalles, 19e eeuws.
A solid oak carved pied-de-stalles, 19th century. -
#179
“Edeldame met kamermeid”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Noble lady with chambermaid", a painting, oil on panel in gilded frame, 19th century, unsigned. -
#15
Een armstoel in Louis XV stijl, verguld hout en gobelin bekleding.
An armchair in Louis XV style, gilded wood with Gobelin upholstery. -
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#192Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
"Interior with a romantic couple", a painting, oil on canvas, restored, signed H. Houben. -
#154Hiroshige UtagawaPeriod: 1797-1858
“Gasten in het pension”, uit de reeks “Gojusan tsugi meisho no zue (zicht op de 53 stations langs de Tokaido)”. Een Japanse houtsnede op papier. Varia opschrift en zegels; Oban; Nishiki-e, gesigneerd; Hiroshige Hitsu, Uitgever; Tsutaya Kichizo, gedateerd; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
"Guests at the inn," from the series "Gojusan tsugi meisho no zue (views of the 53 stations along the Tokaido)." A Japanese woodcut on paper. Various inscriptions and seals; Oban; Nishiki-e, signed; Hiroshige Hitsu, Publisher; Tsutaya Kichizo, dated; Aratame, Hare year, 7th month 1855. -
#144Kunitomi UtagawaPeriod: 1818-1845
“Courtisane”. Een Japanse houtsnede op papier. Door Utagawa Kunitomi, leerling van Toyokumi II, met zegels, 1830. Verso opschrift.
"Courtisan". A Japanese woodcut on paper by Utagawa Kunitomi, student of Toyokuni II, with seals, 1830. Inscription on verso.
Other lots in this auction
-
#161Solex
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.
A vintage Solex moped with a petrol engine, front labeled as model "3800", from around 1965. -
#384
“Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.
"Conseil De Guerre Romain", a lot of 2 old etchings. -
#125Gaetano Sciolari
Een vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s. -
#152Henri Van MellePeriod: 1859-1930
“Maarke”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Butterfly". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#378
Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.
A plastic mannequin on a glass base, detachable. -
#91éditions Moulinsart
Een lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.
A lot of 3 cars from the adventures of comic hero Tintin, scale 1/24, consisting of L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs, and La Coronet de Sbrodj. With accompanying booklets. -
#396
Een octagonaal massief houtgesculpteerd kastje met een decor van bloemen.
An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration. -
#298
Een Delfts aardewerken bord, met Wan-li decor. Vroeg 19de eeuw.
A Delft earthenware plate, with Wan-li decoration. Early 19th century. -
#382
“De appelsien”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.
"The orange", a painting, oil on panel in a gilded frame, signed. -
#120
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct. D/E VVS1. -
#22
“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
"Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard". -
#16
Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.