Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek gepolychromeerd houten schommelpaard. Eén handvat manco.

Een antiek gepolychromeerd houten schommelpaard. Eén handvat manco.

Cheval à bascule en bois polychrome. Une anse manque.
Dim. 100 x 125 cm
SKU: 2610210046.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #584
    Barbie

    Great eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #227

    Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.

    Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    Een ‘Walker’s “Cherub” mark III’ scheepslog.

    Un loch de bord Cherub Mark III.
    No longer available
    Dim. l: 35 en 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #51

    Twee lampenvoeten van Limogesporselein.

    Deux pieds de lampes en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Ceremonieel masker uit Noord-Oost Congo. Op metalen staander.

    Masque de cérémonie du Nord-Est du Congo. Sur support métallique.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #314
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #403
    Val St. Lambert

    Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal rose et incolore avec des côtes torses. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348
    Val Saint Lambert

    Twee verschillende geslepen kristallen asbakken. beide gemerkt. Zeer kleine gebruikssporen.

    Deux cendriers en cristal taillé différents. Tous deux marqués. Très légères traces d'usure.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #455
    Goebel, Germany

    “Am Scheideweg”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 331. Onderaan gemerkt.

    Am Scheideweg. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°331. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535
    Goebel, Germany

    “Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.

    Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #108

    Een verzilverd metalen theepotje met komfoor. Engels werk.

    Une théière en métal argenté avec réchaud. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #99
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More