Other lots in this auction
-
#607Een paar bronzen plaquettes in art nouveaustijl met afbeeldingen van jonge vrouwen in reliëf.
Une paire de plaquettes en bronze Art Nouveau, décor de jeunes femmes en relief.No longer availableDim. 24 x 9 cmEstimate: € 160 / 180 -
#643Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.
Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#464Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#357Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#697EkaOude projector. Medio XXste eeuw.
Un ancien projecteur. Milieu du XXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 35 / 45 -
#877Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
Une croix de procession antique en cuivre rouge repoussé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#514“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening Vollon (?)
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature Vollon (?).No longer availableDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#236Een grote gefineerde Engelse dekenkast met door zuiltjes geflankeerde deuren en twee laden onderaan.
Une armoire à linge anglaise en bois de placage, portes flanquées et deux tiroirs en dessous.No longer availableDim. 215 x 190 x 76 cmEstimate: € 120 / 180 -
#390Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.
Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#900Koll’s catalogus 2012
Le catalogue Koll’s 2012.No longer availableEstimate: € 12 / 14 -
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#326Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.No longer availableEstimate: € 100 / 150

