Other lots in this auction
-
#165Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een ovale jade cabochon van ± 5 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un cabochon de jade pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 450 / 550 -
#386Een lot meubeltjes, bestaande uit een mahoniehouten nachtkastje met marmeren blad, een stoeltje met rieten zit en een voetbankje, bekleed met naaldwerk.
Un lot de petits meubles, comprenant une table de chevet en acajou et tablette en marbre, une chaise avec assise en roseau et un repose-pied avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. 85 x 32 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#476Beloutsj bidkleed van wol.
Un tapis de prière en laine Beloutch.No longer availableDim. 142 x 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#392Luigi Bardi“Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.
”Costume della misericordia di Firenze”. Une gravure en couleurs. 1830.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#501Emaux de LouvièreEen crackleware art nouveau vaas met een vrouwenfiguur.
Un vase Art Nouveau crackleware à figure féminine.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#364Een Braziliaanse cavaleriesabel. Eind XIXe eeuw.
Un sabre de cavalerie brésilien. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#262“Edel koppel”. Een groep van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple noble”. Un groupe, partiellement en porcelaine dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Belgische School, omstreeks 1820.
”Portrait de jeune homme”. Huile sur panneau. Ecole belge, +- 1820.No longer availableDim. ± 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#688Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#665Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600 / 650 -
#313Twee groepjes van meerkleurig en verguld porselein, waarbij één in de vorm van een koppel bij een paardenkoets en het andere met een voorstelling van een schakend koppel/
Deux groupes en porcelaine polychrome et dorée, dont un sous forme d’un couple et char à chevaux et l’autre sous forme d’un couple jouant aux échecs.No longer availableDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258“Jachthond met buit”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van P. J. Mène.
”Chien de chasse et butin”. Une statue en bronze à patine d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 200

