Other lots in this auction
-
#290
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 24,10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,10 ct et de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 24,10 ctNo longer availableDim. 15,37 gEstimate: € 1600/1800 -
#571
Een paar gebeeldhouwd hardhouten beelden. Zuidoost Azië
Une paire de statues en bois dur sculpté. Asie du Sud-Ouest.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 200/240 -
#81
Een zevendelig toiletstel met 800 ‰ zilveren monturen, bestaande uit twee parfumflesjes, twee poederdozen, een handspiegel en twee borstels.
Une garniture de toilette à montures en argent 800 ‰, comprenant deux flacons à parfum, deux poudriers, un petit miroir et deux brosses.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40/60 -
#444Limoges
Twee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.
Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.No longer availableDim. h:15 cmEstimate: € 25/35 -
#729
Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#231Jos De DeckerPeriod: 1912-2000
“Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.
”Mere et enfant”. Une statue en pierre. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 53 cm; h: 36 cmEstimate: € 1200/1400 -
#607
Een paar bronzen plaquettes in art nouveaustijl met afbeeldingen van jonge vrouwen in reliëf.
Une paire de plaquettes en bronze Art Nouveau, décor de jeunes femmes en relief.No longer availableDim. 24 x 9 cmEstimate: € 160/180 -
#401Adams
Een wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.
Un cache-pot Wedgewood, figures classiques en relief.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#376
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#793
Messingen tafelklokje.
Une pendule de table en laiton.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30/35 -
#276Jacques Leleu Collection
Een vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
Un canapé à deux places vintage en cerisier.No longer availableDim. 145 x 97 x 95 cmEstimate: € 250/400 -
#115
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met in princess cut geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5,32 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 5,32 ct.No longer availableDim. 19,05 gEstimate: € 2500/2700