#342Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#619BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#659TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#405Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#780Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#694KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#644ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#482Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#654GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#382Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#349Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#389Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#359Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#689HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#679GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#662HerizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#712Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#334Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#714BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#664GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#339Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#462Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Grand couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 389 x 85 cmEstimate: € 80 / 120
#709Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
#266Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483“Egyptisch naakt met luipaard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
#758Staande klok met eikenhouten kast. Tijdperk Lodewijk XVI. Wijzerplaat van koper en tin, gemerkt Jacobus Joosten à Maeseyck (1740-1807)
Horloge de vestibule à gaine en chêne sculpté. Cadran en cuivre et étain, marqué Jacobus Joosten à Maeseyck (1740-1807). Epoque Louis XVI.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#544Charlo Hasen“Dagvlinders” en “Schermvogels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Dagvlinders” et “Schermvogels”. Technique mixte sur papier. Signées et datées 1991.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#91Een paar hexagonale siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Engels werk. Onderaan gemerkt.
#167Een klein verguld Italiaans vitrinekastje. XVIIIe eeuw.
Petite vitrine en bois doré. Italie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 200 -
#615“Leeuw”. Een decoratieve foto op plexiglas.
“Lion”. Grande photo sur plexiglas.No longer availableDim. 160 x 120 cmEstimate: € 300 / 340