Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.

Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.

Petite carpette Bochara ancienne en laine. Nouée main. Usures.
Dim. 162 x 107 cm
SKU: 2603190816.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #816
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #900

    “Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.

    ”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 16 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #226

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #117

    Twee wandversieringen van goudgepatineerd hout in de vorm van putti.

    Deux décorations murales en bois à patine dorée en forme de putti.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 39 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #187

    Een paar balustervazen van polychroom Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een Delftse kalebasvaas aan toe.

    Deux vases balustres en faïence polychrome de Delft, décoration d’oiseaux et fleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une gourde de Delft.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #555
    Märklin 3031

    Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.

    Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #216

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met inlegwerk en verguld bronsbeslag en met twee kandelaars, gedragen door putti.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage, style Louis XV, décoration de marqueterie et montures en bronze, et deux candélabres portés par des putti.
    No longer available
    Dim. 107 x 75 x 52 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #428

    Een geglazuurd aardewerken likeurkruikje in art nouveaustijl, versierd met een jonge vrouw. Met zes borreltjes.

    Une petite cruche à liqueur en faïence glaçuré, décoration d’une jeune femme. Avec six petits verres.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #502

    “De achtersteven”. Olieverf op doek (kleine deuk). Draagt een handtekening: Venard.

    ”La poupe”. Huile sur toile. (petite cabosse). Porte une signature: Venard.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #739
    Hendrichse

    “Landschap met een weg aan de rand van het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1899.

    ”Paysage avec chemin de campagne à la lisière”. Huile sur toile. Signée et datée 1899.
    No longer available
    Dim. 67 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #445

    Bestek van verzilverd metaal. Gemerkt CC en 100.

    Un service à couvert en métal argenté. Marque CC et 100.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #259
    Dominique d’Orange
    Period: °1948

    “Tuingezicht met tafel en stoeltje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1996.

    ”Scène de jardin, table et chaises”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #544

    “Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Campbell.

    ”Composition”. Huile sur carton. Porte une signature: Campbell.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More