Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.

Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.

Petite carpette Bochara ancienne en laine. Nouée main. Usures.
Dim. 162 x 107 cm
SKU: 2603190816.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #816
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #834

    Lot van vier kopjes en schoteltjes van Chinees en Japans porselein. Kleine haartjes.

    Un lot de quatre tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise et japonaise. Quelques cheveux.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #411

    Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.

    Un candélabre d’église en laiton style Renaissance.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #629
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #131
    Yashica

    Een oude camera, model Mat 124 G. In lederen etui. Goede staat.

    Une caméra ancienne, modèle Mat 124 G. dans un étui en cuir. Bon état.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,78 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #486
    Gabbeh

    Een loper van rode wol.

    Un couloir en laine rouge.
    No longer available
    Dim. 255 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #764
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.

    ”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #622
    Utagawa Kunisada
    Period: 1786 - 1865

    Vier ingekleurde Japanse houtsneden uit de reeks “The Saigoku Pilgrimage Route”. Gesigneerd in de plaat.

    Quatre gravures sur bois en couleurs japonaises, de la collection “ The Saigoku Pilgrimage Route”. Signées dans la planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #720

    Een koperen luchter met tien lichtpunten en versierd met glazen kraaltjes in vijf rijen.

    Un lustre en cuivre à dix points lumineux, décoration de perles en verre sur cinq rangées.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #564

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Bogaert.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Bogaert.
    No longer available
    Dim. 64 x 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #507

    Een bronzen Thaise Bodhisattva.

    Un Bodhisattva en bronze thaï.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #328

    Een vaas gemonteerd als lamp van meerkleurig aardewerk met een vegetatief decor. Onderaan gemerkt. Zuid-Europees.

    Un vase en faïence polychrome, décor végétal. Marque sous la base. Europe du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm met kap
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More