Other lots in this auction
-
#900“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32 / 40 -
#226Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#117Twee wandversieringen van goudgepatineerd hout in de vorm van putti.
Deux décorations murales en bois à patine dorée en forme de putti.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#187Een paar balustervazen van polychroom Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een Delftse kalebasvaas aan toe.
Deux vases balustres en faïence polychrome de Delft, décoration d’oiseaux et fleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une gourde de Delft.No longer availableDim. h: 64 & 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#555Märklin 3031Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#216Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met inlegwerk en verguld bronsbeslag en met twee kandelaars, gedragen door putti.
Un bonheur-du-jour en bois de placage, style Louis XV, décoration de marqueterie et montures en bronze, et deux candélabres portés par des putti.No longer availableDim. 107 x 75 x 52 cmEstimate: € 650 / 750 -
#428Een geglazuurd aardewerken likeurkruikje in art nouveaustijl, versierd met een jonge vrouw. Met zes borreltjes.
Une petite cruche à liqueur en faïence glaçuré, décoration d’une jeune femme. Avec six petits verres.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#502“De achtersteven”. Olieverf op doek (kleine deuk). Draagt een handtekening: Venard.
”La poupe”. Huile sur toile. (petite cabosse). Porte une signature: Venard.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#739Hendrichse“Landschap met een weg aan de rand van het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1899.
”Paysage avec chemin de campagne à la lisière”. Huile sur toile. Signée et datée 1899.No longer availableDim. 67 x 34 cmEstimate: € 100 / 160 -
#445Bestek van verzilverd metaal. Gemerkt CC en 100.
Un service à couvert en métal argenté. Marque CC et 100.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#259Dominique d’OrangePeriod: °1948“Tuingezicht met tafel en stoeltje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Scène de jardin, table et chaises”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 320 / 380 -
#544“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Campbell.
”Composition”. Huile sur carton. Porte une signature: Campbell.No longer availableDim. 16,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 150

