#776Mechanisch wandtapijt. Met certificaat.
#573Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man. Onderaan gesigneerd.
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et des émeraudes de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,48 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#849Antoine DuboisEen 12 delig koffieservies van aardewerk met bloemendecor.
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#119Jacques Ducrot“Zicht op Binche”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Vua à Binche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#285Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 15,50 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#733Een bronzen kunstvoorwerp. Afrikaans?
#351Een buste van was op een houten sokkeltje. Achteraan gesigneerd.
Un buste en cire sur socle en bois. Signature au dos.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80