#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#395
#535
#275
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#415
Twee verschillende karpetten.
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#695
Een Indisch wollen karpetje.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#822
#125
#675
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
#555
Een Oosters wollen tapijt.
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main avec un médaillon central.No longer availableDim. 347 x 247 cmEstimate: € 200/300
#789
Een serveerwagentje van gefineerd hout en koper met een tweezijdige lade onder het blad. Rubber van een wiek manco en de flessenhouder opnieuw te bevestigen.
Une table roulante en bois de placage et cuivre avec une tablette et un double tiroir en dessous de celui-ci. Le porte-bouteille doit être rattachée et il manque un caoutchouc.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 50/80 -
Een hoge eikenhouten bruidskast. XIXe eeuw.
#808
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
#31
“Garibaldi”. Groep van polychroom porselein.
”Garibaldi.” Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#748
#106
Een mahoniehouten canapé in Louis Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#317
#80
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.
#516
Een sober eikenhouten bureau met telkens een deurtje in de blokken en met drie laden onder het blad. Medio XXe eeuw.
Un bureau sobre en chêne avec une porte dans chaque bloc et trois tiroirs sous la tablette. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 147 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#646
#522
“Zonnebloemen”. Aquarel op, papier. Gemonogrammeerd.
”Tournesols”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/80