#329
Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#574
Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.
#463
Een modern kunstwerk van gepolijst zandsteen.
#195Dingens Barometers
Een contrabarometer, gemerkt Dingens Barometers. Genummerd K106CHR.
#584
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#357
Een Art-Deco schaal en vaas gemarkeerd Fait En Belgique in blauw en mauve glas.
#308
Een lot van oude zeer decoratieve boeken met lederen rug.
#570
An 18 carat white gold ring set with diamonds and baguettes with a combined weight of ± 0.60 ct. and a central ruby of ± 0.40 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 400/500 -
#298
#56
Een Engels mahoniehouten lectuur opbergkast met 4 uitklapbare compartimenten.
An English mahogany magazine storage cabinet with 4 folding compartments.No longer availableDim. 92 x 50 x 28cmEstimate: € 200/250 -
#376
Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 280 x 80cmEstimate: € 40/60 -
#147Delvaux
Een bruin lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Charme” met dubbele draagriem en ritssluiting.
A brown leather handbag, marked Delvaux, model "Charme" with double carrying strap and zipper.No longer availableDim. 23 x 32cmEstimate: € 440/480