Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek houten kinderstoeltje.

Een antiek houten kinderstoeltje.

Une petite chaise pour enfant antique en bois.
Dim. h: 65 cm
SKU: 2409190845.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #845
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #380
    Il Bisonte

    Een roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #689

    “Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #260
    Dinh Van

    Een lederen halssnoer in originele doos.

    Collier en cuir dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #705

    Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.

    Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 220 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #674

    “Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”

    ”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.
    No longer available
    Dim. 27 x 46 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #430

    Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.

    Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #330

    Een 18 karaats geel goud bolletjes armband met hanger in de vorm van een belletje.

    Bracelet à petites boules en or jaune 18 ct avec pendentif en forme d’une clochette.
    No longer available
    Dim. 6,56 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #350
    Dinh Van

    Een te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 7,56 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #405
    Dinh Van

    Een te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #435

    Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.

    Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #265
    Dinh Van Paris

    Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #882

    “Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.

    ”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 21,7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #639

    Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm, b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #395

    Een ring met bijpassende armband van zilver.

    Bague en argent et bracelet assorti.
    No longer available
    Dim. 69,10 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #65
    Omega, Geneve

    Een Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.

    Montre de chauffeur de type Chronostop des années 60, avec bracelet en acier inoxydable rapporté.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #390

    Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.

    Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 35,70 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #440

    Een te herstellen armband bezet met parels, git en koraal en met 18 karaats geel gouden slot.

    Bracelet à fermoir en or jaune 18 ct et formé de perles, de corail et de jais.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #370

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.

    Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #360

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.

    Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.
    No longer available
    Dim. 13,59 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #375

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.

    Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #20
    Il Bisonte

    Een roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir noir dans la boîte d’origine. Italian design, Swiss movement.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #5
    Girard Perregaux

    Een roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.

    Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #895

    Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.

    Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #15
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80

Other lots in this auction

  • #807

    Een antieke Japanse stoommand van zwart- en roodgelakt hout met goudkleurige motieven. Omstreeks 1900.

    Un panier à vapeur antique japonais en bois laqué noir et rouge et motifs dorés. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #383

    Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.

    Un lot de 18 bandes dessinées par Standaard Uitgeverij, dont 11 albums de ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, 1 album de ‘Waterland’, 1 album de ‘Pieter Aspe’, 1 album ‘De Poweet op de Reddelberg’, 2 albums de ‘Scorpio’, 1 album de ‘Mieleke Melleke Mol’ et 1 album de ‘Kowalski’
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #479

    “Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.

    ”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #771

    Een lot oude uitgaven: - “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers. - “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949. - “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.

    Un lot de lecture ancienne: - “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Couverture avant restaurée. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Années ‘60. Edité par NGV kruideniers. - “Zonneland”. 22 mai 1949 & 28 août 1949. - “De Humorist”. Annexe de Panorama - Sjors. 20 août 1947.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #881

    Een lot van drie XIXe eeuwse inktstellen van deels verguld Brussels porselein. Manco’s en restauraties.

    Un lot de trois encriers partiellement en porcelaine de Bruxelles. Manquements et restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. b: 18 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #483

    Een boek over de beeldende kunst in en om Waregem van 1972.

    Un livre en relation avec l’art de et autour de Waregem de 1972.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #128

    Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.

    Un buste de Beethoven en plâtre à patine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #271

    Een gietijzeren jardinière met bladmotief en een meisjeshoofd. Tijdperk Art Nouveau.

    Une jardinière en fer forgé à motifs de feuilles et une tête de jeune fille. Période Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #553

    “Koning te paard”. Een houten beeldje.

    ”Roi à cheval”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukes en ivoire. “Artisans”. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #713

    Een plaasteren beeld naar voorbeeld uit de klassieke oudheid.

    Une statue en plâtre classique.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #857

    Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.

    Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More