Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek houten kinderstoeltje.

Een antiek houten kinderstoeltje.

Une petite chaise pour enfant antique en bois.
Dim. h: 65 cm
SKU: 2210190659.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #659
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #679

    Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.

    Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Een sobere roodgepatineerde houten kist.

    Un coffre en bois sobre à patine rouge.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #6

    Een telefoonkastje van notenhoutfineer met drie laden.

    Petit meuble de téléphone en placage de noyer ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #619

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #644

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #631

    Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.

    Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #316

    Een oud houten kinderstoeltje.

    Ancienne chaise d’enfant en bois.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    Een sobere eikenhouten dekenkist.

    Coffre sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 130 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #629

    Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.

    Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #786

    Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 64 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #657

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.

    Table en chêne aux pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 70 x 115 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Een violontafel van grijsgepatineerd hout.

    Table violon en bois à patine grise.
    No longer available
    Dim. 75 x 130 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #602

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #406

    Een paar draaikrukjes van koper en hout.

    Paire de tabourets pivotants en cuivre et bois.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.
    No longer available
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #798

    Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.

    Porte-plante en bois. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #416

    Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.

    Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #229

    Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.

    Table à rallonges en chêne. Pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 80 x 107 x 76 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #238

    Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #654

    Een houten schildersezel.

    Chevalet en bois.
    No longer available
    Dim. h: 280 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #161

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #296

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    Suite de six chaises en chêne recouvertes de cuir aux clous en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #664

    Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.

    Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.
    No longer available
    Dim. 60 x 130 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #460

    Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een diamant van ± 0,25 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 3,46 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #47

    Drie hanglampen en een kandelaar art deco.

    Trois lampes à suspendre et un candélabre Art Déco.
    No longer available
    Dim. H: 22-72 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #388
    Val Saint-Lambert

    Vier stuks kristal: twee kleurloze asbakken (1 zonder merk) en twee rode vazen.

    Quatre pièces de cristal: deux cendriers incolores (1 sans marque) et deux vases rouges.
    No longer available
    Dim. H. 19 & 34 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #277

    Zes diverse beeldjes van polychroom porselein en biscuit.

    Six statuettes diverses en porcelaine polychrome et biscuit.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #603

    Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.

    Bouddha agenouillé en bois doré et polychromé. Thaï.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #444

    Een lot van twaalf bruin glazen apothekerspotten. Originele doppen grotendeels manco.

    Lot de douze pots de pharmacie en verre brun. La plupart des bouchons manquent.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #790
    Mandarina Duck

    Een bruin lederen aktetas. We voegen er een sleutelhanger aan toe.

    Mallette en cuir brun. Nous ajoutons un étui à clefs.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #646
    Tabriz

    Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon.

    Carpette en laine aux détails en soie. Médaillon central. Noué main.
    No longer available
    Dim. 188 x 124 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #434
    Ben Menashe

    “Geometrische compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Met papierstempel.

    “Composition géométrique”. Lithographie. Signée hors planche et avec cachet sec.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #769
    Julien Creytens
    Period: 1897-1972

    “Stadsgezicht”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Vue de ville”. Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.

    Une bibliothèque en bois de ronce, Art Déco, genre Franck. Les portes coulissantes en verre sont manquantes.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #38

    Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.

    Un lot de quatre vases et une coupe en verre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More