Other lots in this auction
-
#607
Een grote Chinese wijze met perzik van meerkleurig porselein. Staf manco.
Un grand sage chinois avec pêche en porcelaine multicolore. Crosse manque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/70 -
#458
Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#487
“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.
"Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#620
“Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.
“Vue de l’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 73 cm x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#321
Vier groepjes van veelkleurig porselein en biscuit. Eén exemplaar onderaan gemerkt van Meissen.
Quatre groupes de porcelaine multicolore et biscuit. Un exemplaire marqué en bas par Meissen.No longer availableDim. H. +- 16 cmEstimate: € 50/80 -
#252Engels
“Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd
"Voilier à quai". Huile sur toile marouflée. SignéeNo longer availableDim. 30 cm x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#5
Een paar Medici siervazen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une paire de vases décoratifs Médici en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#530
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 350/400 -
#609
“Japans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met stempel.
"Paysage japonais". Aquarelle sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#445
Een rond glazen tafeltje met een voet in de vorm van een palmboom.
Petite table ronde en verre, la base en forme de palmier.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 190/220 -
#351
“Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.
“Petit oiseau” . Une statue en bronze viennois polychrome sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 80/120 -
#125
“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening. Naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw.
"Bateaux de pêche au large". Peinture à l'huile sur panneau. Porte une signature. D’après l'Ecole hollandaise du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 80/120