#544“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#329Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Le terril”, “Calmpthout” (2x); “Wilmarsdonk”; “Grazende koe”; “Hoeve met paard”; Veldkant” & “St.-Job-in-’t-Goor”. Acht olieverfschilderijtjes, waarbij zes op doek en twee op paneel. Allen gesigneerd. Twee beschadigd.
Le terril , Calmpthout (2x), Wilmarsdonk , Vache au pâturage , Ferme à cheval , Veldkant & St.-Job-in-'t- Goor . Huit peintures à l'huile dont six sur toile et deux sur panneau. Signées. Deux avec dégâts.No longer availableDim. 18 x 28 - 25 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62Bie“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#20Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#127Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
#130Een 18 karaats geel gouden speld bezet met een half edelsteen.
#41Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#435Een lot van drie stenen Boeddha-hoofden.
”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 37 x 17 cmEstimate: € 120 / 140