Other lots in this auction
-
#225
Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.
Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#132
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#28
Een gepatineerd gietijzeren waterspuwer in de vorm in een vis. Belle Epoque.
Une gargouille en fonte patinée en forme de poisson. Belle Epoque.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168
Lot postzegels.- Davo-album U.S.A. Diverse zegels tussen 1945 en 1978.- Davo-Album Luxemburg, vanaf 1882 (maar ook Spanje)- Oud album "Zonnebloem", zegels uit Japan, Indonesië, na W.O. II.- "Die Briefmarken des Vatikaanstaates", zegels jaren 40 tot 70.- Oud album met vooroorlogse zegels en Deutsches Reich.- Oud album met vooroorlogse Belgische en buitenlandse zegels.- "Europa Gemeinschaftsausgaben". Goed gevuld album met Europese zegels.
Lot de timbres. - Album Davo USA Divers timbres entre 1945 et 1978. - Album Davo Luxembourg, de 1882 (mais aussi Espagne) - Ancien album "Zonnebloem", timbres du Japon, Indonésie, après la Seconde Guerre mondiale. - "Die Briefmarken des Vatikaanstaates", timbres des années 1940 à 1970. - Ancien album avec timbres d'avant-guerre et Deutsches Reich. - Album ancien avec timbres belges et étrangers d'avant-guerre. - "Europe Gemeinschaftsausgaben". Album bien rempli de timbres européens.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#540J. Francois & Cie Bruxelles
Een cape van Kashmir en de binnenvoering met fluweel te herstellen. Eind 19de eeuw.
Une cape du Cachemire et la doublure intérieure en velours à restaurer. Fin 19ème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#156
Een grote notenhouten tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes en noyer.No longer availableDim. 231x165x66cmEstimate: € 120 / 200 -
#130
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met diamanten en diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants et de diamants baguettes, un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#58
Een zilveren kandelaar met drie lichtpunten 835‰.
Un bougeoir en argent à trois points lumineux 835‰.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188
Lot FDC's e.d. los en in albums.- Album varia Belgische FDC, briefkaarten, oude bankbiljetten- U.S.A. "Wildflowers", FDC's 1992- Postfolders met gestempelde Belgische eerstedagzegels uit 1975, 1976, 1980,1981,1982,1990 (vaak vergezeld van FDC's)- Diverse losse FDC's en speciale uitgaven- In opbergvellen: ong. 200 Belgische FDC's, jaren 70 en 80.- Varia binnen-en buitenland.
Lot FDC's etc. séparément et en albums. - Album divers FDC belges, cartes postales, anciens billets - USA "Wildflowers", FDC 1992 - Chemises postales avec timbres belges oblitérés premier jour de 1975, 1976, 1980,1981,1982,1990 (souvent accompagnés de FDC) - Divers FDC en vrac et éditions spéciales - En feuilles de stockage : environ 200 FDC belges, années 1970 et 1980. - Divers de Belgique et l'étranger.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#593Hutschenreuter
Een porseleinen kandelaar met vier lichtpunten, versierd met twee musicerende putti van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt.
Bougeoir en porcelaine à quatre pointes lumineuses, décoré de deux putti musiciens en biscuit coloré. Marqué en bas.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#513
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#47Val Saint Lambert
Een lampenvoet van paars kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal violet. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cm (z.k.)Estimate: € 60 / 80