Other lots in this auction
-
#469(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957
“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150/200 -
#408
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableDim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40/50 -
#459
“De vier Chinese dorpsarchetypen.” Een kader met vier inkt en aquarel tekeningen.
"Les quatre archétypes de villages chinois." Un cadre avec quatre dessins à l'encre et à l'aquarelle.No longer availableDim. 4 x (30 x 25) 80 x 160 cmEstimate: € 120/200 -
#497
Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.
Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.No longer availableDim. h: 40 Ø 41 cmEstimate: € 360/380 -
#344Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938
“Binnenerf”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"Cour intérieure". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#223
Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.
Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#568
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#174Remondini
“Vue de Loo le residence et palais champetre du prince d’oranie”, “Gezicht van de oude zyds capel t’Amsterdam”, “Vue du front de la maison dans le bois de son altesse tercnissune le prince d’orange stadhouder des provinces unies &c &c &c”, “De burger-buurt”, “Civilis consulii basilica Amstellodami”. Vijf handgekleurde kopergravures, circa XVIIIe eeuw.
"Vue de Loo le residence et palais champetre du prince d'oranie", "Gezicht van de oude zyds capel t’Amsterdam", "Vue du front de la maison dans le bois de son altesse tercnissune le prince d'orange stathouder des provinces unies &c &c &c », « De berger-buurt », « Civilis consulii basilica Amstellodami ». Cinq gravures sur cuivre coloriées à la main, vers le XVIIIe siècle.No longer availableDim. 26 x 40 cm, 28 x 41 cm, 24 x 38 cm, 31 x 38 cm & 25 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#693
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze en een groene karaf van Boheems kristal en een kleurloze asbak van Val Saint Lambert.
Lot de cristal taillé, composé d'une carafe incolore et d'une verte en cristal de Bohême et d'un cendrier incolore du Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:5-30cmEstimate: € 40/60 -
#168
Lot postzegels.- Davo-album U.S.A. Diverse zegels tussen 1945 en 1978.- Davo-Album Luxemburg, vanaf 1882 (maar ook Spanje)- Oud album "Zonnebloem", zegels uit Japan, Indonesië, na W.O. II.- "Die Briefmarken des Vatikaanstaates", zegels jaren 40 tot 70.- Oud album met vooroorlogse zegels en Deutsches Reich.- Oud album met vooroorlogse Belgische en buitenlandse zegels.- "Europa Gemeinschaftsausgaben". Goed gevuld album met Europese zegels.
Lot de timbres. - Album Davo USA Divers timbres entre 1945 et 1978. - Album Davo Luxembourg, de 1882 (mais aussi Espagne) - Ancien album "Zonnebloem", timbres du Japon, Indonésie, après la Seconde Guerre mondiale. - "Die Briefmarken des Vatikaanstaates", timbres des années 1940 à 1970. - Ancien album avec timbres d'avant-guerre et Deutsches Reich. - Album ancien avec timbres belges et étrangers d'avant-guerre. - "Europe Gemeinschaftsausgaben". Album bien rempli de timbres européens.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#16
Een eikenhouten tafeltje met inklapbare poten en met een lade en een uittrekbaar schrijfplankje in de gordel. Begin XXste eeuw.
Une table en chêne avec des pieds pliants et avec un tiroir et un écritoire coulissant dans la ceinture. Début XXe siècle.No longer availableDim. 66 x 82 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#646Beloutch
Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Trois tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 135 x 77; 144 x 81 & 165 x 90 cmEstimate: € 30/50