Other lots in this auction
-
#211Val Saint Lambert
Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars met gesatineerde Heilig-Hartbeelden. Gemerkt.
Une paire de bougeoirs en verre transparent avec des images du Sacré-Cœur givrées. Signé.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40/50 -
#245
Een 18 K geelgouden schakelketting.
Un collier à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 8 g lengte 17 cmEstimate: € 240/300 -
#434
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#529Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 50/80 -
#47
Een bronzen vrouwenhoofd op beige marmeren sokkel. Art deco.
Une tête de femme en bronze sur un socle en marbre beige. Art Déco.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#571
Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).
Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 3/35 -
#154Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#549Lode Verhoeven
“Zicht op de Nete”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Vue de la Nethe. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#59A. Daens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 63 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#458
Bronzen cartelklok. Klein letsel aan de wijzerplaat, uurwerk vervangen. Tijdperk Napoleon III. Met sleutel.
Pendule cartel en bronze. Cadran légèrement endommagé, mouvement remplacé. Epoque Napoléon III. Avec clé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 60/80 -
#478
Een grote vaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc de Chine met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase monochrome en porcelaine blanche dans l'esprit du blanc de Chine avec anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220/240 -
#490
Een verstelbare houten schildersezel.
Un chevalet en bois réglable.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 80/120