Similar lots by type
-
#751
Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.
Un lot de cinq masques, Cameroun et Zaïre.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#133
Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200/240 -
#353
Een antiek poppenbed.
Un lit pour poupées antique.No longer availableDim. 40 x 66 cmEstimate: € 60/80 -
#533
Een lot van vier maskers uit Kameroen.
Un lot de quatre masques du Cameroun.No longer availableDim. L : 36 cmEstimate: € 60/100 -
#748
Een Zaïrese Kuba drum.
Une batterie Kuba, Zaïre.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60/100 -
#683
Een Zaïrees Pende masker.
Un masque Pende, Zaïre.No longer availableDim. l 48 cmEstimate: € 60/100 -
#673
Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60/80 -
#721
Een lot etnisch brons en smeedijzer, bestaande uit een Indische armband, een Afrikaans maskertje, een Afrikaanse plaquette in hoogreliëf en een montuur met versieringen.
Un lot de bronze ethnique et fer forgé, comprenant un bracelet indien, un masque africain, une plaquette africaine en haut-relief et une monture avec décorations.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#794
Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40/50 -
#723
Een Masaïkruik, gemaakt van een kalebas. Op staander.
Une cruche Masaï, fait d’une gourde. Sur un socle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/50 -
#708
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een rij dieren. (Neushoorns, olifanten, een nijlpaard en een leeuw). Eén diertje ontbreekt. Op houten sokkel. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine en forme d’une rangée d’animaux ( rhinocéros, éléphants, un hippopotame et un lion). Un animal manquant. Première partie du XXème siècle;No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#378
Een lot messing, bestaande uit een theepot, een koffiekan, een belletje en een vijzel met stamper.
Un lot de laiton, comprenant une théière, une cafetière, une sonnette et un mortier avec son pilon.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#733
Een schaal op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages op een fabeldier en met vaandels. Onderaan gemerkt.
Un plat sur pîed en porcelaine de Chine au décor polychrome de personnages sur un animal fabuleux et des drapeaux.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 45/55 -
#429William de Gouve de Nunques
“Veldwegel”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1923.
”Petit chemin dans les champs”. Pastel sur papier. Monogrammé et daté.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 300/400 -
#478
Een Chinese bronzen koro met een opengewerkt deksel, versierd met vogels en bloemen, getooid door een draak? De handvatten eveneens in de vorm van draken en het geheel gedragen door drie kraanvogels op leliebladeren. Gemerkt onderaan.
Un koro en bronze chinois avec couvercle ajouré, décor de fleurs et d’oiseaux et d’un dragon. Les manches sont en forme de dragons et le tout porté par trois grues sur des feuilles de lotus. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#124J. Severin
“Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 80/100 -
#161Georges De Feure
Een vaas van glaspasta met Griekse fries. Getekend onderaan.
Un vase en pâte de verre avec une frise grecque.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 140/200 -
#218
Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.
Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. 65 x 130 cmEstimate: € 120/200 -
#20
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met bolletjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct avec des petites boules.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 50/80 -
#414
“Paarden, geit en pluimvee in de stal”. Olieverf op doek in de geest van de XIXe eeuw.
”Chevaux, chèvre et volaille dans une étable”. Huile sur toile, dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#571
Vruchtbaarheidsbeeld. Moeder met zuigeling. Baulé, Ivoorkust. Oude herstelling aan de armen.
Statue de fertilité représentant une mère et son nourrisson. Baulé, Côte d’Ivoire. Ancienne réparation aux bras.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200/300 -
#294Raoul DelBove
“Hoeve aan de stroom.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#367
Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993.- “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Twee delen in een hoes. Naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen in 1991 & 1992.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993.- “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Deux volumes sous housse. A l’occasion d’expositions en 1991 & 1992.No longer availableEstimate: € 30/40