Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.

Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.

An antique oriental desk with 5 drawers and matching chair.
Dim. 81 x 119 x 55 cm
SKU: 2908230545.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #545
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #596

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Five recent plates of multicolored Chinese porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #675

    Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.

    Six wooden chairs with upholstered seats. Regency period.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #497

    Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.

    Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #581

    Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.

    A lot of 5 African instruments made of wood and leather.
    No longer available
    Dim. H: 15-45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #593
    Kaiser W. Germany

    Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.

    A pair of bowls marked MING, Asian scene bird on branch.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #616
    Lamb Manchester

    Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.

    A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.
    No longer available
    Dim. 73 x 106 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.

    A Chinese commode with 2 doors, 3 drawers, and 2 accompanying armchairs.
    No longer available
    Dim. 90 x 171 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #608

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #716

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.

    A sculpted oak armchair in Louis XIII style. Upholstered with ecru velvet.
    No longer available
    Dim. H: 110 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #552

    Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #726
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #605

    Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.

    A small commode in Louis XV style. Double curved front with three drawers, marble top, marquetry decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #626

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #399

    Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.

    A three-legged oak side table in Louis XV style with carving and triangular table top. Small sliding panel on the side. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 67 x 42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #736

    Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.

    A standing lamp base made of sculpted oak wood.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #306

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #621

    Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.

    An antique flax thresher with hand-painted motifs and text, dated 1882, was used until about the first world war, in completely original and working condition.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #584

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een lot van 24 Afrikaanse vlechtwerk items. Oa enkele Tutsi mandjes, onderleggers, plateau’s.

    A lot of 24 African wickerwork items. Including some Tutsi baskets, coasters, plateaus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #558

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #645

    Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.

    Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.
    No longer available
    Dim. h73 x l116 x b100cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #126

    Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.

    A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 133x49x220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #368

    “Sjors & Sjimmie”. Een lot van 5 vintage albums.

    "Sjors & Sjimmie". A lot of 5 vintage albums.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #91
    Ets. VAN DER HEYDEN SA

    Een apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.

    A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA.
    No longer available
    Dim. 43x30x50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #508
    Stefaan Schreel

    Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .

    A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.
    No longer available
    Dim. h 53 (170) cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #694
    Tom Roman

    “Zeezicht bij nacht”. Een schilderij, olieverf op papier. Gesigneerd.

    "Seaview at night." A painting, oil on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 34 x 39cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35
    Scapa

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 69 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #111

    Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.

    A bronze sculpture of a seated man titled 'La Lettre', signed Roger Bloche.
    No longer available
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #592
    Brigitte Liesenfeld
    Period: 1924-1990

    “Ohne Titel”. Een schilderij op papier met florale afdrukken in divers kleurpallet, gesigneerd Brigitte Liesenfeld 1972.

    "Untitled". A painting on paper with floral prints in various color palettes, signed Brigitte Liesenfeld 1972.
    No longer available
    Dim. 57 x 88cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #756
    Aubrée à Nozay

    Een comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.

    A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.
    No longer available
    Dim. H: 135 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149

    “Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.

    "Man with Piglet". Oil on panel. Flemish school, 17th century.
    No longer available
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #374

    “Straat tafereel”. Een ets op papier, buiten gesigneerd gesigneerd.

    "Street Scene". An etching on paper, signed outside the image.
    No longer available
    Dim. 24 x 34
    Estimate: € 35 / 70
  • #247
    Rosenthal

    Een vodka-en kaviaarset voor 6 personen bestaande uit langwerpige shotglazen, en een ijsemmer.

    A vodka and caviar set for 6 people consisting of elongated shot glasses and an ice bucket.
    No longer available
    Dim. H: 7-17 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More