#679GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#644ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#659TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#389Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#664GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#342Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#619BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#712Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#334Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#780Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#359Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#689HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#694KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#714BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#405Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#654GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#329Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#349Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#662HerizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#382Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#482Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#462Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Grand couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 389 x 85 cmEstimate: € 80 / 120
#111Een panter van groengepatineerd metaal op een voetstuk van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.
Panthère en métal à patine verte sur base en marbre polychrome. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,66 gEstimate: € 950 / 1150 -
#750Een messingen samovar.
Samovar en laiton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#57Een lot van vier beeltenissen van Napoleon van zamak en koper.
#545Een kleine halfronde commode met twee laden. Gefineerd hout en bronzen monturen in Transitionstijl. Marmeren blad.
Petite commode en hémicycle ouvrant à deux tiroirs. Bois de placage, tablette de marbre et montures en bronze. Style Transition.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#63Een lot van zes verschillende verrekijkers.
Lot de six jumelles différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#586Een klasseerkast met rolluiken.
Meuble de classement aux coulisses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#351Zeven sierborden van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een sierbordje met kobaltblauwe vleugel, verguldsel en eveneens een handgeschilderd bloemendecor aan toe.
#573Een tafelpendule in Lodewijk XV-stijl naar het Vernis Martin.
Pendule de table de style Louis XV décoré dans le goût des Vernis Martin.No longer availableEstimate: € 80 / 120