#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#659Tabriz
#482
#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#369
#654Gabbeh
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#694Koliai
#566Tabriz
#349
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#712
#359
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#714Bidjar
#334
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#644Shiraz
#679Gabbeh
#689Hamadan
#342
#619Bidjar
#664Gabbeh
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50
#507
Een slagtand op een Chinese houten staander.
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#216
Een kussenkast van eik, notenhout en ebbenhout. Twee deuren met telkens drie kussens. Imposante kap versierd met drie leeuwenkoppen. Rechte poten. XVIIIde eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne, noyer et ébène. Deux portes avec chaque fois trois coussins. Corniche imposante avec trois têtes de lion. Pieds droits. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 800/1200 -
#125
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
#542
#345
Een lot verschillende roestvrij stalen dameshorloges.
#151Lalique, France
#160
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ±0,50 ct et de rubis pesant ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 650/750 -
#181Carl Milles
“Hollandse boterkarnster”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“La baratteuse hollandaise”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 550/600 -
#74B. Morisot
“Marine”. Olieverf op board. Gesigneerd. Met opdracht.
“Marine”. Huile sur carton. Signée. Avec dédicace.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#234P. Peelman
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 53 cmEstimate: € 60/100 -
#615
“Leeuw”. Een decoratieve foto op plexiglas.
“Lion”. Grande photo sur plexiglas.No longer availableDim. 160 x 120 cmEstimate: € 300/340