Similar lots by type
-
#290Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#277Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160 / 180 -
#198Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180 / 240 -
#401Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#378Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#35Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#25Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#406Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#94Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#400Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#19Imperial LimogesEen kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.No longer availableDim. H: 40 en 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#270Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#15Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#397“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#20Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#200,1Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#383Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#254Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#305BleikristallEen lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#373Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#275Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#367Val St. LambertVier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#384“Marktscène”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Scène de marché". Aquarelle sur papier. Signature présente mais illisible.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#155Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#164Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vrouw van Vlaanderen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/50 buiten de plaat. We voegen er een ets met een dorpszicht van een ander kunstenaar aan toe.
"Notre-Dame de Flandres". Une gravure. Signée et numérotée 10/50 hors planche. Nous ajoutons une gravure avec une vue sur village d'un autre artiste.No longer availableDim. 39,5 x 28,5 & 17 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#69“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Tilly Moes.
"Vase et fleurs". Huile sur toile. Porte la signature: Tilly Moes.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#171P. Richer“De Maaier”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné brun sur socle en marbre. Porte une signature.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 240 / 320 -
#265Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. x 285 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194Henri Pieter Edward RulPeriod: 1862 - 1942“Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd
"Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100 / 180 -
#225HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220 -
#386Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hout.
Piédestal chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89Een lage gebakvitrine van gesculpteerd en gedraaid hout.
Vitrine à gâteaux basse en bois sculpté et tourné.No longer availableDim. b: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#303Een eikenhouten kist. XVIIe eeuw.
Un coffre en chêne. XVIIième siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#390A. Laenen“Sluis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
"Ecluse". Huile sur panneau. Signé et daté '64.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120



