Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Antiek Pakistaans karpetje.

Een Antiek Pakistaans karpetje.

Une carpette pakistanaise antique.
Dim. 98 x 96 cm
SKU: 1906180795.
Category: Tapijt.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #795
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #775

    Een Antiek Pakistaans karpetje.

    Une carpette pakistanaise antique.
    No longer available
    Dim. 115 x 80 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #635
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 300 x 202 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #600
    Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 197 x 295 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #781
    Heriz

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir Persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 407 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #615
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 312 x 218 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #403

    Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.

    Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.
    No longer available
    Dim. 124 x 70 & 116 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #810
    Ardebil

    Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.

    Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.
    No longer available
    Dim. 256 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #595
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 275 x 365 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #845

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #755

    Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.

    Une carpette antique en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 205 x 117 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #405

    Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 134 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #605

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Une carpette en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 242 x 174 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #201

    “Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.

    ”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. 312 x 248 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #585
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis persan en laine fait main. Usures.
    No longer available
    Dim. 398 x 297 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #415

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une petite carpette d’Orient en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 182 x 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #565
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis persan en laine fait main. Usures.
    No longer available
    Dim. 358 x 261 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #745

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persan en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 202 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #610
    Indo-Wiss

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 235 x 175cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #783

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.

    Un petit tapis Kelim en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 208 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #575

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.

    Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 306 x 201 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #785

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.

    Une carpette orientale en laine faite main. Usures.
    No longer available
    Dim. 168 x 133 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #253

    Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #32
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “L’ami des oiseaux”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.

    ”L’ami des oiseaux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 67/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #650

    Een bureau van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met vijf laden onder het blad en vijf laden in het opzet.

    Un bureau en chêne sculpté, style Renaissance, à cinq tiroirs sous la tablette et cinq autres tiroirs.
    No longer available
    Dim. 120 x 130 x 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #59

    Oude landkaart van Sluis. Met de hand ingekleurd.

    Une ancienne carte de Sluis. Colorée à la main.
    No longer available
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #479
    Karel Moers

    “Nachtelijk zicht op een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue nocturne sur le lac”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    Een aardewerken terrine van Gaspard Feraud, circa 1780. Gedecoreerd met kermisfiguren, bloemen en fabeldieren. Meerdere letsels waaronder een oude genaaide herstelling en randschade.

    Une terrine en faïence par Gaspard Feraud, circa 1780. Décoration de personnages de foire foraine. Plusieurs dégâts, ancienne restauration et éclats.
    No longer available
    Dim. l 32 x b 21 x h 18 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #448

    Een olifant in wit porselein. Chinees werk.

    Un éléphant en porcelaine blanche. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h.25 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #218

    Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.

    Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #643

    Een zeshoekige cachepot van blauw en wit Chinees porselein.

    Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #560

    Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.

    Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #551

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #56

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table de salon en chêne sobre.
    No longer available
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More