Similar lots by type
-
#107
Drie vintage handtassen van krokodillen- en slangenleder.
Trois sacs à main en cuire de serpent et crocodile.No longer availableEstimate: € 130/200 -
#790
Een lot van zeven verschillende handtassen en avondtasjes.
Lot de sept différents sacs à main et sacs de soir.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#127Delvaux
Een wit lederen handtas met linnen beschermingstas.
Un sac à main en cuir blanc, dans un sac protecteur.No longer availableEstimate: € 140/200
Other lots in this auction
-
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,98 gEstimate: € 1500/1700 -
#742
Mahoniehouten speeltafeltje met klapblad in Louis-Philippestijl. Een lade in de gordel.
Une petite table de jeu en acajou avec tablette abattante, style Louis Philippe. Un tiroir dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#596
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200/300 -
#155
Een Oosters wollen tapijt met een centraal zeshoekig medaillon.
Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon hexagonal central.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500/1700 -
#59Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op de verso een parkzicht, eveneens gesigneerd.
”Vue hivernale”. Huile sur panneau. Signé. Au verso se trouve une vue sur le parc, également signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#392
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableDim. L: 130 cmEstimate: € 50/80 -
#177
“Stier”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Moignier.
”Taureau”. Une statue en bronze patiné vert d’après une oeuvre de Moignier.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 400/500 -
#37
“Napoleontisch officier”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
”Officier Napoléon.” Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#422
Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.
Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 150/200