#100Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
#146Allix à Cenilly-Notre-dameEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
#612Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
#67Céramique de BruxellesEen art deco vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Decor 501.
Vase art déco een faïence avec décor polychrome d’une corbeille fleurie. Marque sous la base, modèle 501.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#231Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#73Een jachthond van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel.
#405Een 14 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or jaune 14 ct sertie de brillants et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 450 / 550 -
#623Beeldje van een vader en een zoon onder een trommelende engel. Gepolychromeerd en onderaan gemerkt. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un père et son fils en dessous d’un ange au tambour. Polychromé et avec marque sous la base. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#838Art deco hoofdje in profiel. Messing op marmeren voet.
Tête art déco en profil. Laiton sur base en marbre.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 30 / 40