#61
Een grote en gevarieerde partij oude postkaarten.
#99
“Kempense hoeve met dennenboom”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ferme et sapin dans un paysage de Campine”. Eau-forte signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 20 x 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Philips
Een oude staande radio in kast van metaal en bakeliet.
#650Mori
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#329
“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
#16
Een paar zuiltjes van geaderd roze, wit en zwart marmer.
#720
“Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.
#280
Een kubistisch beeld van brons.
#669Armand JamarPeriod: 1870-1946
“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“L’enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#333
Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
#789
Een schouwspiegel in verguld en zwartgepatineerde lijst.
#554Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)
“Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 180 / 240