Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#313
Een replica van een middeleeuwse strijdbijl.
Réplique d’une hache médiévale.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#335Visage
Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#91
Een paar hexagonale siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Engels werk. Onderaan gemerkt.
Paire de cassolettes hexagonales en faïence polychrome décorées de fleurs. Travail anglais, marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#499
Een Peruviaanse houten grafpaal op een marmeren sokkel.
Ornement de tombeau péruvien en bois sculpté sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#526
Een paar Chinese kasten van roodgelakt hout, waarvan één versierd met figuurtjes.
Paire d’armoires chinoises en bois laqué rouge dont une décorée de personnages.No longer availableDim. h: 170 & 167 cmEstimate: € 400 / 600 -
#186Werkhuizen Franck, Antwerpen
Een TV-meubel van groengepatineerd hout met vier deurtjes en een uitschuifbaar blad, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Meuble télévision en bois patiné vert ouvrant à quatre portes et avec tablette glissante. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. 156 x 101 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#501
Een Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Mossi, Burkina Faso.
Masque africain en bois aux traces de polychromie. Mossi, Burkina Faso.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#145
Een 18 karaats geel gouden fijne schakelketting met bijpassende armband en ring bezet met parels.
Fine chaîne à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti, ainsi qu’une bague sertie de perles.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 400 / 500 -
#70
Een 18 karaats geel gouden gedraaide halsketting.
Chaîne en or jaune 18 ct torsadé.No longer availableDim. 19,98 gEstimate: € 450 / 550 -
#715
Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#321
Een plaasteren mannenbuste. Studie, afkomstig uit de Academie van Lier. Omstreeks 1900.
Buste d’homme en plâtre. Etude de l’Académie de Lierre. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#673
Een staande Boeddha van zwartgelakt hout op gesculpteerd voetstuk met goudgepatineerde details.
Bouddha debout en bois laqué noir sur socle sculpté aux détails dorés.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150 / 250