#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Duinenlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#39Ant. Morin (?)“De Molen van Steenvoorde”. Aquatint op geschept papier. Gesigneerd en genummerd 9/12 buiten de plaat.
“Le moulin de Steenvoorde”. Aquatinte sur papier fait à la main. Signée et numérotée 9/12 hors planche.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#241Een 800 ‰ zilveren aperitiefschaal met vier glazen recipîënten.
#293“Paus”. Een buste van donkergepatineerd brons met afneembare hoed.
“Pape”. Buste en bronze à patine foncée. Avec chapeau amovible.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#444Vlaamse School“Maskers”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Masques”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#390Een lot van negen roestvrij stalen herenpolshorloge.
Lot de neuf montres pour hommes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#51Een paar coupes van kleurloos geslepen kristal.
#549MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#210Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor de prunus en fleurs sur fond vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100