#640HerizOosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#815Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
#129Charles Houben“Langgevelhoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme de la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#259War. MackenPeriod: 1883-1970“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#823Vier boeken over klokken en horloges.
Quatre livres sur pendules et horloges.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#549“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.No longer availableDim. 90 x 69 cmEstimate: € 400 / 600 -
#189“Baadster”. Een beeld van grijsgeaderd marmer. Achteraan gesigneerd.
“La baigneuse”. Sculpture en marbre veiné gris. Signée au verso.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#499Een in de massa groen gekleurde kristallen vaas van getorste vorm. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Vase en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base. Eclat à la base.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#384Antonio Zen, Nove (Vicenza)Een polychrome aardewerken zalmschaal met deksel naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Plat à saumon couvert et avec présentoir en faïence polychrome d’après un exemple du baroque. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 51 cmEstimate: € 50 / 60 -
#99“Vissersboot aan de kust” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 80 / 120