Similar lots by type
-
#402
Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.
Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#197
Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#48
Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.
Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 48 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#631
Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 140 -
#801Gérard Cornelis à Liege
Staande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.
Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 230 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#111
Een XIXe eeuwse kromme sabel met een gesculpteerd ivoren handgreep. Met schede.
Un sabre courbé avec manche en ivoire sculpté. XIXème siècle. Avec fourreau.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 200 / 220 -
#719Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Carl ReichertPeriod: 1836 - 1918
“St. Bernardushond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts.
”Chien St. Bernard”. Huile sur panneau. Signature à droite.No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 500 / 700 -
#163
“Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.
”Le Christ ressuscité”. Une statue en bois sculpté sur socle. +- 1600.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250 / 400 -
#24
“Edel koppel” Een ingekaderde tapisserie. XIXe eeuw.
”Couple de noblesse”. Une tapisserie encadrée. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#144Louis Delehaye
“Ruiter bij zijn paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Cavalier auprès de sa monture”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga
“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120 / 200 -
#387
‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.
”Geschiedenis der zeventien Nederlanden”. première partie. P.H. Witkamp, Amsterdam 1873.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gebogen kap. De kop versierd met een rocaille met beeltenis van een gekroonde hamer. XIXe eeuw. Beschadiging aan de onderste lade binnenin.
Une garde-robe à deux portes en chêne avec une coiffe courbée. La tête décorée d’une rocaille avec une représentation d’un marteau couronné. XIXème siècle. Dégâts au tiroir du bas.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#491
Een cilindrische dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vleermuizen en bloemen. Onderaan gemerkt. Deksel gerestaureerd. Tijdperk Daoguang.
Un pot à couvercle cylindrique en porcelaine de Chine au décor de chauve-souris et fleurs. marque sous la base. Le couvercle à été restauré.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#93
Een XIXe eeuws cavaleriezwaard met handvat van messing en been en met schede.
Une épée de cavalerie du XIXème siècle avec manche en os et laiton et fourreau.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 150 / 200 -
#487
Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee diepe. Decors van bloemen en tuinen op de vleugel en een draak op het plat. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Randschilfers.
Un lot de six assiettes en porcelaine Imari dont deux assiettes profondes. Décors de fleurs et jardins sur les ailes et dragon sur le plat de l’assiette. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 & 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139
Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Une broderie de dévotion. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 68 (met kader)Estimate: € 50 / 80 -
#216
Een semainier van mahoniehoutfineer met een marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Un semainier en bois de placage acajou et tablette en marbre. Style Louis-Philippe.No longer availableDim. 147 x 47 x 106 cmEstimate: € 120 / 160 -
#361
Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#586
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#662
Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#629
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#318
Een massief bronzen kruisbeeld.
Un crucifix en bronze massif.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#628
Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#182J. Hartung (Pseudoniem Carl Reichert)
“Twee puppies”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Deux chiots”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#29
“Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.
”Chaloupes sur la plage”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#116Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120 / 200 -
#134
“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#397
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#593
“Godheden bij drie geiten tegenover drie krijgers onder een wilg”. Een fijn uitgewerkte groep van Chinees ivoor op houten voetstuk. Gesigneerd. Tijdperk Xinhairevolutie.
”Dieux auprès de trois chèvres en face de trois guerriers sous un saule”. Un groupe en ivoire de Chine finement travaillé sur un socle en bois. Porte une signature. Période Révolutionnaire Xinhair.No longer availableDim. 30 x 36 x 20 cmEstimate: € 3200 / 3500 -
#761
Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.
Une lanterne de bateau du navire S.S. Recordo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#691
Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
Modèle de peintre articulée sur socle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#441
Chinese pijp van metaal met inscripties.
Une pipe chinoise en métal avec inscriptions.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35