Similar lots by type
-
#139
Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Une broderie de dévotion. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 68 (met kader)Estimate: € 50/80 -
#402
Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.
Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#387
‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.
”Geschiedenis der zeventien Nederlanden”. première partie. P.H. Witkamp, Amsterdam 1873.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#719Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#192Carl ReichertPeriod: 1836 - 1918
“St. Bernardushond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts.
”Chien St. Bernard”. Huile sur panneau. Signature à droite.No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 500/700 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga
“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120/200 -
#197
Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600/800 -
#631
Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/140 -
#216
Een semainier van mahoniehoutfineer met een marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Un semainier en bois de placage acajou et tablette en marbre. Style Louis-Philippe.No longer availableDim. 147 x 47 x 106 cmEstimate: € 120/160 -
#487
Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee diepe. Decors van bloemen en tuinen op de vleugel en een draak op het plat. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Randschilfers.
Un lot de six assiettes en porcelaine Imari dont deux assiettes profondes. Décors de fleurs et jardins sur les ailes et dragon sur le plat de l’assiette. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 & 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#491
Een cilindrische dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vleermuizen en bloemen. Onderaan gemerkt. Deksel gerestaureerd. Tijdperk Daoguang.
Un pot à couvercle cylindrique en porcelaine de Chine au décor de chauve-souris et fleurs. marque sous la base. Le couvercle à été restauré.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100/120 -
#144Louis Delehaye
“Ruiter bij zijn paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Cavalier auprès de sa monture”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 200/300 -
#111
Een XIXe eeuwse kromme sabel met een gesculpteerd ivoren handgreep. Met schede.
Un sabre courbé avec manche en ivoire sculpté. XIXème siècle. Avec fourreau.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 200/220 -
#24
“Edel koppel” Een ingekaderde tapisserie. XIXe eeuw.
”Couple de noblesse”. Une tapisserie encadrée. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#48
Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.
Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 48 & 33 cmEstimate: € 60/100 -
#801Gérard Cornelis à Liege
Staande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.
Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 230 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#93
Een XIXe eeuws cavaleriezwaard met handvat van messing en been en met schede.
Une épée de cavalerie du XIXème siècle avec manche en os et laiton et fourreau.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 150/200 -
#163
“Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.
”Le Christ ressuscité”. Une statue en bois sculpté sur socle. +- 1600.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250/400 -
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80/100 -
#361
Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#586
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gebogen kap. De kop versierd met een rocaille met beeltenis van een gekroonde hamer. XIXe eeuw. Beschadiging aan de onderste lade binnenin.
Une garde-robe à deux portes en chêne avec une coiffe courbée. La tête décorée d’une rocaille avec une représentation d’un marteau couronné. XIXème siècle. Dégâts au tiroir du bas.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/240 -
#662
Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#602
“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800/900 -
#601
“Twee figuren naast een pagode”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Schade.
”Deux figures auprès d’une pagode”. Deux statues en ivoire sculptée polychrome. Dégâts.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/260 -
#607
Een paar Chinese dekselvazen met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de vases à couvercle chinois aux décors bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 260/300 -
#440
Een vintage vaas van zwartgeglazuurd porselein met meerkleurige geometrische motieven.
Un vase vintage en porcelaine à glaçure noir aux motifs géométriques polychromes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 46/50 -
#283
Een verzilverd metalen Russische samovar. Met makersmerk ‘R67M’.
Un samovar russe en métal argenté. Avec poinçon ‘R67M’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#430
“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Antwerpen, 1987.
“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Anvers, 1987No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 22/26 -
#782
Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30/40 -
#389
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#59
Een borstelkastje van gedreven messing met een spiegeldeurtje en twee borstels.
Une petite armoire à brosses en laiton repoussé et petite porte miroir. Avec deux brosses.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#234Henri Rowet
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#708
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/180 -
#731
Een lot van drie boeken met betrekking tot Rusland en de Sovjetunie. - Poesjkin’s St. Petersburg”. 1991.- “Les arts traditionnels en Union Soviétique”. Ed. Aurora 1989.- “Les maîtres de la peinture mondiale dans les musées de l’Union Soviétique”. Ed. Aurora, 1988.
Un lot de trois livres en relation avec la Russie et l’Union Soviétique:- Poesjkin’s St. Petersburg”. 1991.- “Les arts traditionnels en Union Soviétique”. Ed. Aurora 1989.- “Les maîtres de la peinture mondiale dans les musées de l’Union Soviétique”. Ed. Aurora, 1988.No longer availableEstimate: € 45/60