#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#725
Een gesmeed Afrikaans hakmes met houten handgreep.
#775
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#596
#815
Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#171Eugène Marioton
“Vainqueur”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
#452
Een Zuidoost-Aziatisch tafereel, een batikdruk op zijde.
Scène asiatique, imprimé sur soie.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 40 / 50 -
#621
#531
Een hoge balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Oude restauratie aan de rand.
Haut vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Ancienne restauration au bord supérieur.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#542
“Dorpsgezicht”. Gemengde techniek.
#678
Oude pop met porseleinen hoofdje. Gemerkt in de hals.
#502
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Van Hecke Willem’
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Porte une signature “Van Hecke Willem”.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200 / 300