Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.

Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.

Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.
Dim. 38,5 x 20 cm
SKU: 2306200677.
Category: Kristal.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #677
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #232

    Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.

    Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #148

    Een lot van vijf karaffen met zilveren monturen, waarvan vier kristallen en één van glas.

    Lot de cinq carafes montées en argent, dont quatre sont des cristaux et une en verre.d
    No longer available
    Dim. h: 25 - 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #781

    Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een coupe met brede rand, een schaal en een dekselpot.

    Lot de cristal de Bohême taillé et coloré, composé d'une section à larges bords, d'un bol et d'un pot couvert.
    No longer available
    Dim. Ø: 10; 18 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #757

    Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.

    Lot de cristal de Bohème taillé et coloré, composé d'une carafe et de deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 24, 26 & 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #625

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #645

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #302

    Een lot glaswerk, bestaande uit drie schenkkannen, twee karaffen zonder dop en een punchbowl zonder lepel (schade aan de voet). We voegen er een kristallen drageoir aan toe.

    Lot de verrerie composée de trois cruches, deux carafes sans bouchon et un bol à punch sans cuillère (dommage à la base). On y ajoute un tiroir en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #703

    Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.

    Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.
    No longer available
    Dim. h: 10, 12, 13 & 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #457
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.

    Lot de figures en cristal taillé, composées d'une coquille avec perle, deux fleurs, un cygne et un papillon. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #501
    Val St. Lambert

    Een karaf en zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.

    Une carafe et six verres en cristal taillé de différentes couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #168
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 49/100.

    Une grande coupe de cristal taillé en mauve doublé. Marquée et numérotée 49/100.
    No longer available
    Dim. h: 22; Ø: 31 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #421
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit een paar, een hinde met kalf, een eendje en een grote en een kleine pinguïn. Gemerkt.

    Lot de figurines en cristal taillé, composées d'un couple, d'une biche avec veau, d'un canard et d'un grand et d'un petit pingouin. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 2 - 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #458
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen cognacglazen met gegraveerd decor ‘LJ’ in een lauwerkrans. Onderaan gemerkt.

    Un ensemble de six verres à cognac en cristal incolore avec une décoration LJ gravée dans une couronne de laurier. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #491
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes rodewijnglazen van geslepen kristal, versierd met een gegraveerd en verguld decor van wijnranken op een rode kelk en met kleurloze voet. Onderaan gemerkt.

    Un ensemble de six verres à vin en cristal rouge taillé, décorés d'un décor de vigne gravé et doré sur un calice rouge et avec une base incolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #738
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un vase de cristal incolore avec des motifs côtelés. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #748
    Val St. Lambert

    Een vaas en een schaal van groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un bol de cristal vert. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #418
    Lalique, France

    Een lot van zes diertjes van deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit een paard, twee fazanten, twee kleine vogeltjes en een zwaan. Gemerkt.

    Un lot de six animaux en cristal incolore partiellement satiné, composé d'un cheval, de deux faisans, de deux petits oiseaux et d'un cygne. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #178
    Val St. Lambert

    Een grote siervaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un grand vase décoratif en cristal taillé et bleu double. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #443

    Twee grote en een klein vaasje van geslepen, rood gedubbeld kristal. Het kleinste gemerkt van Val St. Lambert.

    Deux grands et un petit vase en cristal taillé rouge doublé. Le plus petit marqué du Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7; 18 & 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128

    Een lot van vijf kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee van ‘Flamant’, twee van ‘Baccarat’ (één met kleine barst binnenin de hals) en één zonder merk. (schade aan de rand).

    Lot de cinq carafes en cristal incolore, deux de 'Flamant', deux de 'Baccarat' (une avec une petite fissure à l'intérieur du cou) et une sans marque (dommages à la jante).
    No longer available
    Dim. h: 24 - 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #747
    Val Saint-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, de éne kleurloos, de andere rood gekleurd in de massa. Beide met gegraveerd merk onderaan, de eerste eveneens met etiket.

    Deux vases en cristal, l'un incolore, l'autre coloré en rouge dans la masse. Tous deux avec marque gravée en bas, le premier aussi avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 22 & 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #768
    Val St. Lambert

    Een vaas en een schaal van resp. roze en blauw kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un bol de cristal rose et bleu respectivement. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #267
    Val St. Lambert

    Twee karaffen van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Deux carafes de cristal incolore taillé. Les deux marquées.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #198
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “Op het veld”. Een grote bronzen groep op geaderd grijsmarmeren sokkel. Gesigneerd.

    Sur le terrain . Un grand groupe en bronze sur socle en marbre gris décoré. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 67 cm
    Estimate: € 1300 / 1600
  • #679
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage fluvial . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 75 x 115 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #287
    Patrick Villas
    Period: °1961

    “Leeuwin”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd. Bijgevoegd drie galerijcatalogi.

    Lionne . Une statue en bronze. Signée. On ajoute trois catalogues de galerie.
    No longer available
    Dim. l: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #674
    Gaston Noelanders

    “Stilleven met gevogelte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte à la volaille . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #23
    Cleybergh

    Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.

    Une jardinière en verre faite à la main. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #192

    “Moses en de slang”. Chinese inkt op papier. Draagt een handtekening De Freij d.d. 1786.

    ”Moïse et le serpent”. Encre de Chine sur papier. Porte une signature De Freij. 1786.
    No longer available
    Dim. 50 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #74

    Een gebeeldhouwde spiegel, bovenaan versierd met een siervaas met bloemen en lauriertakken.

    Un miroir sculpté, décoré au sommet d'un vase ornemental de fleurs et de branches de laurier.
    No longer available
    Dim. 105 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #543

    Een gebeeldhouwd houten boot met roeiers. Afrikaans werk.

    Un bateau en bois sculpté avec des rameurs. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #389

    Een meubeltje van notenhoutfineer met in twee delen openklapbaar front, versierd met inlegwerk en met een lade onderaan. Op metalen voet. Verkleuring en spikkels bovenaan.

    Un meuble en placage de noyer avec une façade pliante en deux parties, décoré d'incrustations et d'un tiroir en bas. Sur une base en métal. Décoloration et mouchetures en haut.
    No longer available
    Dim. 74 x 70 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Italiaans aardewerk.

    Un perroquet de faïence émaillée multicolore. Faïence italienne.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #495

    Een rechthoekige doos van koper met panelen in églomisé geschilderde guirlandemotieven. Oosters werk. Binnenbekleding in zwart fluweel.

    Boîte rectangulaire en cuivre à panneaux en églomisé à décor de guirlandes. Travail oriental. Intérieur recouvert de velours noir.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 26 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #745
    Goebel

    Vier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. De skiër hersteld aan de voetjes. Allen gemerkt.

    Quatre figurines en porcelaine multicolore d'après le dessin de M.I. Hummel. Le skieur restauré aux pieds. Tout marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More