Similar lots by type
-
#665Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.
Miroir baroque avec cadre en partie doré et en partie plaqué. Décoré en haut de guirlandes florales et d'une coquille.No longer availableDim. 185 x 74 cmEstimate: € 180 / 240 -
#224Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XIV-stijl. Grote uitgewerkte kroonlijst
Miroir avec cadre plaqué or de style Louis XIV. Grande corniche élaborée.No longer availableDim. 151 x 79 cmEstimate: € 180 / 240 -
#816CapodimonteEen spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.
Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252Een antieke Venetiaanse spiegel met gegraveerde bloemendecors en met geslepen bladeren in de hoeken.
Miroir de Venise ancien aux fleurs gravées et avec feuillettes taillés sur les coins.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#74Een gebeeldhouwde spiegel, bovenaan versierd met een siervaas met bloemen en lauriertakken.
Un miroir sculpté, décoré au sommet d'un vase ornemental de fleurs et de branches de laurier.No longer availableDim. 105 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#684Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#817Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Een spiegel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Un miroir en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 70 x 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#789Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#410Een antiek houten bijzettafeltje met gedraaide poot.
Une table d'appoint en bois antique avec pied tourné.No longer availableDim. Ø: 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#778Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#508Een balkvormig kunstwerkje van meerkleurig kunststof. Draagt handtekening ‘Baljeu 1975’.
Une illustration en forme de poutre en plastique multicolore. Porte la signature Baljeu 1975 .No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#467Vallauris-J.MassierEen kleurrijke terra cotta schaal. Gemerkt.
Un bol en terre cuite coloré. Marqué.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 65 / 75 -
#248Twee gedreven zilver kommetjes met hout versiering.
Deux bols en argent gaufré avec garniture en bois.No longer availableDim. h: 5 cm Ø 11cmEstimate: € 50 / 80 -
#623DelvauxEen zwart lederen schoudertas. In doos.
Sac en cuir noir. Dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#532CorneillePeriod: 1922 - 2010“Mémoire de Cuba”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘03 en genummerd 25/200 buiten de plaat.
Mémoire de Cuba . Une lithographie. Signée, datée '03 et numérotée 25/200 hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 160 / 200 -
#795Een vitrinekast met twee glijdende deuren.
Vitrine à deux portes glissantes en verre.No longer availableDim. 147 x 75 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#524Een Boeddhistische tangka. Gouache op zijde.
Une tangka bouddhiste. Gouache sur soie.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#16Een verstelbare kinderstoel van gedraaid beukenhout met rieten zit en rug.
Une chaise haute réglable en bois de hêtre tourné avec assise et dossier en osier.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462“Bader in een berglandschap”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Baigneuse dans un paysage de montagne . Crayons de couleur sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#303SteiffEen ‘Classic 1920’ teddybeer van Mohair en katoen met beweegbare poten en hoofd. Nieuwstaat.
Un Classic 1920 ourson en mohair et coton avec pattes et tête mobiles. État neuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60

