#696BidjarEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#616Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#566Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#819Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#818MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#706Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#807Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#686Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#820Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#576Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
#536Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#526Een antiek geweven tapijt in de geest van Aubusson.
#676Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#556Een antieke Europees wollen tapijt.
Un tapis ancien en laine européenne.No longer availableDim. 356 x 273 cmEstimate: € 200 / 240
#506Een gepolychromeerd houten commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee deuren en twee laden.
Commode en bois polychrome d'inspiration Louis XVI à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 80 x 138 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#643Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
#25Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een briljant van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 250 / 300 -
#437GoebelEen lampenvoetje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje met een bloem op een bankje bij een boom. Gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine multicolore en forme de garçon avec une fleur sur un banc près d'un arbre. Marqué.No longer availableDim. h: 40 cm (met kap)Estimate: € 40 / 50 -
#350Een 18 karaats wit en geel gouden set waaronder een broche, armband, ring, oorbellen en ketting met hanger in de vorm van panters bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en onyx
Un ensemble en or blanc et jaune 18 carats comprenant une broche, un bracelet, une bague, des boucles d'oreilles et une chaîne avec un pendentif panthère serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,40 ct. Et onyx.No longer availableDim. 79,85 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#618‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#691Een Chinese porseleinen schotel met figuren.
#797Een lot van acht koperen en witmetalen wijnemmers en jardinières.
#520Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
#409Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.
Porte-musique en bois noir à quatre niveaux, dessus avec galerie, barres en bois tourné avec rétrécissements. Vers 1900.No longer availableDim. 120 x 47 x 33 cmEstimate: € 100 / 150