Other lots in this auction
-
#515Een serie van zeven porseleinen borden met een famille rose decor van bloemenvazen en met bloementuilen in vier uitsparingen op de vleugel. Chinees werk, XIXde eeuw. Enkele kleine randschilfers, wat slijtage aan sommige decors.
Série de sept assiettes en porcelaine à décor famille rose de vases fleuris et de bouquets de fleurs dans quatre cartouches sur l'aile. Travail chinois, XIXe siècle. Quelques petits éclats en bordure, quelques usures à certains décors.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#580Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#564Goebel, West-Germany“Wir gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
«Wir gratulieren». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151“Bacchanten en putti”. Een monochroom witte groep van biscuit. Gemerkt “D’après Boizot”. Met geelkoperen sokkel.
Bacchantes et putti. Un groupe monochrome blanc de biscuit. Marqué « D'après Boizot ». Avec socle en laiton.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#684Een uitgebreid bestek in een meubeltje. Compleet met een visbestek, koffie lepels, taartvorkjes, sauslepels, een taartschep, bestekleggers, enzovoort. We voegen er nog twee schotels van Wiskemann en een ronde schotel aan toe.
Couvert dans un petit meuble. Complet avec couvert à poisson, cuillères à café, fourchettes à gâteaux, cuillères à sauce, pelle à tarte, porte-couteaux etc. Nous ajoutons deux plats de Wiskemann et en plat rond.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#127Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco. Voorpoot van Paard gebroken.
Garniture trois pièces en zamak doré et albâtre, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'un cavalier et d'une paire de bougeoirs à trois bras. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#382Fred BervoetsEen kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 28/85.
Une lithographie en couleurs. Signée, datée '84 et numérotée 28/85.No longer availableDim. 56 x 44,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#131Een kruisbeeld - reliquarium in barokke stijl van deels zwartgelakt hout met schildpadopleg en messing. Met fijn gesculpteerde Christus en met plaasteren Mariabeeldje. Eind XIXe eeuw. Achteraan een sekreet met daarin attesten van de relikwieën, uitgevaardigd door de Jezuïet Paul Goethals.
Un crucifix - Reliquaire de style baroque en bois partiellement laqué noir avec incrustation d'écaille de tortue et laiton. Avec un Christ finement sculpté et une statue en plâtre de la Vierge Marie. Fin XIXème siècle. Au dos se trouve un secret avec des certificats des reliques, délivrés par le jésuite Paul Goethals.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#77“Koppel”. Een paar beelden van meerkleurig porselein. Meissen gemerkt met gekruiste degen. Enkele lichte schade aan de bloemetjes op de basis. XIXe eeuw.
"Couple". Une paire de statuettes de porcelaine multicolore. Marquées d'épées croisées de Meissen. Légers dégâts aux fleurons de la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 39 & 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#606Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#511Een dekselvaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van Fo-honden en pioenen. Gemonteerd als lampenvoet met messingen monturen.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Fo et de pivoines. Monté comme pied de lampe avec des cadres en laiton.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 180 -
#478Goebel, Germany“Bald sind wir Drüben”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1992. Gemerkt onderaan. No. 472.
ChauBaldve sind wir Drüben. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1992. Marqué en bas. no. 472.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200





