Other lots in this auction
-
#669
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 3/50 buiten de plaat.
Composition . Une lithographie. Signée, datée '98 et numérotée 3/50 à l'extérieur de la planche .No longer availableDim. 62 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#27
Een Madonna met Kind en twee kleine hoornvaasjes van Brussels porselein.
Une Vierge à l'Enfant et deux petits vases cornets de porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. 31 & 14 cmEstimate: € 30/50 -
#673
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#13
Een époque vaas met Louis XV motief van vergulde geschilderde takken.
Un vase d'époque avec un motif Louis XV de branches peintes dorées.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30/50 -
#796
Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
Une table d'appoint ronde sur pied central.No longer availableDim. Ø: 46; h: 65 cmEstimate: € 50/80 -
#184Leo SteelPeriod: 1878-1938
Een paar grote portretten van een gedecoreerde man in uniform en zijn echtgenote. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1923. Schoongemaakt en opnieuw ingelijst.
Quelques grands portraits d'un homme décoré en uniforme et de sa femme. Huile sur toile. Signé et daté 1923. Nettoyé et rencadré.No longer availableDim. 75 x 56 cmEstimate: € 500/700 -
#281
Een lot van vijf karaffen, waarbij vier kleurloze en één met groene voet en vergulde randen.
Lot de cinq carafes, quatre incolores et une avec une base verte et des bords dorés.No longer availableDim. h: 28 - 38 cmEstimate: € 120/200 -
#662
Een lot van vier Chinese gelakt houten panelen met parelmoeren decors van vogels.
Lot de quatre panneaux en bois laqué chinois avec des décors d'oiseaux en nacre.No longer availableDim. 79 x 39 cmEstimate: € 200/300 -
#522
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#147
“De kleine violist”. Bronzen beeldje naar Auguste Moreau.
Le petit violoniste . Statue en bronze d'après Auguste Moreau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#804
Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.
Table ancienne en noyer. Avec allonge.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#785
Een lot van zes bolle witglazen hanglampen.
Une suite de six lampes suspendues convexes en verre blanc.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200/240