#536Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#820Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#706Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#616Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#807Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#819Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#576Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
#686Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#526Een antiek geweven tapijt in de geest van Aubusson.
#566Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#516Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.
#696BidjarEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#676Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#818MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80 / 100
#404Een wandconsole met smeedijzeren voet en met halfrond glazen blad.
#106Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.
#787Een gietijzeren kolenbak.
#583Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614“Amour Fraternel, Société de secours mutuels Offert par son Président d’Honneur C. F. Maas, 1865. Een zijden siervaandel met goudborduursel.
“Amour Fraternel, Société de secours mutuels Offert par son Président d’Honneur C. F. Maas, 1865. Drapeau décoratif en soie brodé de fil d’or.No longer availableDim. 98 x 98 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153Drie ovale zilveren schaaltjes, waarvan twee met ajourwerk. Duitse keuren voor 925, 835 en 800 ‰ respectievelijk.
#674Gaston Noelanders“Stilleven met gevogelte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la volaille . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#503Twee hoge aardewerken designvazen met zwart glazuur.
#350Een 18 karaats wit en geel gouden set waaronder een broche, armband, ring, oorbellen en ketting met hanger in de vorm van panters bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en onyx
Un ensemble en or blanc et jaune 18 carats comprenant une broche, un bracelet, une bague, des boucles d'oreilles et une chaîne avec un pendentif panthère serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,40 ct. Et onyx.No longer availableDim. 79,85 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#92L. Vanaerschot“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 200 / 240