Similar lots by type
-
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#134Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.
"Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#582Giorgio De ChiricoPeriod: 1888 - 1978“Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.
"Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate. -
#132‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.
'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71. -
#24Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.
A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated. -
#314Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.
A mirror with a brass frame in the Louis XV style. -
#152Een lot van 27 mangane bijbeltegels, Nederlands, 18/19e eeuw.
A lot of 27 manganese Bible tiles, Dutch, 18/19th century. -
#309Jef Eliaers“Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.
"Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#302Bernard CharoyPeriod: 1931 - 2024“Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.
"Young lady with a hat", a color lithograph, E.A. (artist's proof), signed outside the plate. -
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#62Herman VerbaerePeriod: 1906 - 1993“Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.
"View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950. -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#34Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed. -
#44Juul De Bruyne“Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#312Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.
A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses. -
#342Pat AndreaPeriod: 1942 - ....“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
"Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190. -
#64Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.
Other lots in this auction
-
#8810 diverse munten en penningen: - 2 x 10 Hfl 1973, Juliana 1948-1973 Ag 720/1000, 25 g. - 3 x Belgissch Olympisch Comité “Montreal 1976”, Ag 34.70 g.- 10 DEM, Olympische Spelen München 1972. Ag 625/1000, 15.5 g.- 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid 1980. CuNi.- Maria-Theresia Thaler 1780, Ag 833/1000, 28 g.- 10 FRF, “Hercules” 1972. Ag 900/1000, 25 g.- UNO Jaar van de Vrouw 1975. Ag 999/1000, 16.70 g.
10 diverse coins and tokens: - 2 x 10 Hfl 1973, Juliana 1948-1973 Ag 720/1000, 25 g. - 3 x Belgian Olympic Committee "Montreal 1976", Ag 34.70 g. - 10 DEM, Olympic Games Munich 1972. Ag 625/1000, 15.5 g. - 500 BEF, 150 years of independence 1980. CuNi. - Maria-Theresia Thaler 1780, Ag 833/1000, 28 g. - 10 FRF, "Hercules" 1972. Ag 900/1000, 25 g. - UN Year of the Woman 1975. Ag 999/1000, 16.70 g.Place a bid ›Estimate: € 140 / 200 -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear. -
#83Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad. Gemerkt: Carmen.
A silver-plated coffee and tea set with sugar bowl and milk jug on a tray. Carmen. -
#351Een lot van 2 Nigeriaanse ceremoniele bronzen dolken, bij één ontbreekt een figuur op het handvat.
A lot of 2 Nigerian ceremonial bronze daggers, one missing a figure on the handle. -
#117Christofle FranceEen vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. Marked. -
#568Acht wanddecoratie van zwart gelakt metaal.
Eight wall decorations made of black lacquered metal. -
#89Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.
A mirror with a brass frame in Louis XV style. -
#31Christofle FranceEen set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.
A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked. -
#353LimogesEen handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.
A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base. -
#77Jubileummunten en-medailles Elisabeth II 1952/1977. - 3 x One Crown, Isle of Man, 925/1000 Ag, telkens 28.28 g.- 3 luxe etuis met Canadese munten. Ed. Royal Canadian Mint. telkens 7 munten, waarvan 1 zilveren dollar, 500/1000, 23.33 g. Proof.
Jubilee coins and medals Elizabeth II 1952/1977.- 3 x One Crown, Isle of Man, 925/1000 Ag, each 28.28 g.- 3 luxury cases with Canadian coins. Ed. Royal Canadian Mint. Each contains 7 coins, including 1 silver dollar, 500/1000, 23.33 g. Proof.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#377Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design. -
#243Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia.

