#485
Een paar rieten armstoelen.
#203Andrei MedinskiPeriod: °1948
“Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Piateta”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1992.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 350/400 -
#567
Een bronzen plaquette met een beeltenis van Napoleon in reliëf.
Une plaquette en bronze, représentation de Napoléon en relief.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65/80 -
#521
Twee ivoren netsukés. “Onsterfelijken”. Onderaan gemerkt.
#810
#261
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.
#333
“Zeus”. Een gepolychromeerd gietijzeren wandversiering.
”Zeus”. Une décoration en fer forgé polychrome.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 100/120 -
#288
#511
“Zeevruchten”. Een schotel van aardewerk. Majolica.
”Fruits de mer”. Un plat en faïence. Majolica.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 45/55 -
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#205
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,87 ct.No longer availableDim. 15,26 gEstimate: € 2800/3000 -
#340
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200/300