Other lots in this auction
-
#491Een lot van drie verschillende Chinese vazen, waarbij twee van porselein en één van Nankin-aardewerk. Allen onderaan gemerkt. De laatste met gat in de bodem.
Un lot de trois vases chinois différents, deux en porcelaine et un en faïence de Nankin. Tous marqués en bas. Le dernier avec un trou dans le fond.No longer availableDim. h: 34 - 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#369Alfons Blomme“Roscoff”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Roscoff . Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#195Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 5,32 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 5,32 ct.No longer availableDim. 19,03 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#61Een diamantzaag van messing, gietijzer en staal.
Scie à diamant en laiton, fonte et acier.No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670Een snijblok met slagersmes, kurkentrekker en wiegmes.
Un bloc de coupe avec couteau de boucher, tire-bouchon et couteau de berceau.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#666Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Un support de plante en bois, décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 60 / 100 -
#513Een antiek Aziatisch houten beeld met sporen van gepolychromeerde kleibekleding. Op sokkel.
Ancienne statue asiatique en bois avec des traces de revêtement d'argile polychrome. Sur socle.No longer availableDim. h: 24 cm (z.s.)Estimate: € 200 / 240 -
#81Drie theepotten van Naams aardewerk. Lichte randschade XIXe eeuw.
Trois théières en faïence de Namur. Egrenures au bord. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112R. Vermeylen“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#297Goebel, Germany“Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.
Félicitations . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 17 / 0.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#685Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30 / 40 -
#298Een lot van drie kleurloze kristallen vazen en een dito asbak. Val St-Lambert gemerkt op twee vazen en een asbak.
Un lot de trois vases en cristal incolore et un cendrier. Val St-Lambert marqué sur deux vases et un cendrier.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50

