#77Een viool met vioolkast en strijkstokken. Slijtage, maar intact.
Un violon avec étui de violon et archets. Usé, mais intact.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#11Een oud hondje met automaat. Made in Japan. Slijtage.
#364Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
#166Een fijn gebeeldhouwde neo-barokke vierdeurskast naar Antwerps voorbeeld. Omstreeks 1900.
Une armoire néo-baroque à quatre portes finement sculptée d'après un exemple anversois. Vers 1900.No longer availableDim. 140 x 160 x 48 cmEstimate: € 300 / 500 -
#352“Full moon at Shibaura”. een Japanse houtsnede. Vermoedelijk Hiroshige Harimaze. Medio XIXe eeuw.
Pleine lune à Shibaura . Une gravure sur bois japonaise. Probablement Hiroshige Harimaze. Milieu du 19e siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 50 / 70 -
#619“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#175Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een Zuidzeeparel. Met certificaat.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,24 ct. Et une perle des mers du Sud. Avec certificat.No longer availableDim. parel:11-12 mm. 4,30 gEstimate: € 450 / 550 -
#623Een sobere houten kolompendule met messingen monturen. Met slinger en sleutel.
Une pendule à colonnes sobre en bois avec des montures en laiton. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 160 -
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 600 / 650