#540TeslaEen oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.
#147Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk en met messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel.
Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#738Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Bruine slaapogen. Oude klederdracht. Gemerkt H.W. Germany en genummerd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux dormants bruns. Vêtements anciens. Marque H.W. Germany et numérotée.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#317Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 boeken over musea. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Mooie serie, in-folio.
Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 livres sur des musées. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Belle série, in-folio.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#308Een bronzen adelaar op zwart marmeren voet.
#132Edgard Heirman“Kapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#277“Commerce”. Beeld van zamak. Naar Charles Lévy. Op houten sokkel.
“Commerce”. Sculpture en régule. D’après Charles Lévy. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 180 / 240