#67
Lot zilver en verzilverd metaal, met o.m. een serveerbestek, sterlingzilver, keuren van Birmingham, theelepels, messenleggers, voorsnijbestek.
Lot d’argent et de métal argenté dont un couvert de service en argent sterling, poinçons de Birmingham, des cuillères à thé, des porte-couteaux et un couvert à viande.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#785
#319
Drie diverse aquarellen met landschappen.
Trois aquarelles diverses représentant des paysages.No longer availableDim. 25 x 36 en 24 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#398
Een lot van drie oude haardketels, waarvan twee van geel en één van rood koper.
#744
Drie grote en een kleine karaf van kleurloos kristal.
Trois grandes et une petite carafe en cristal incolore.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/80 -
#638
Een opgezette kop van een verwilderde Schotse bok. 1995.
#585LUCI
#555SABA
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type Dino-P. Année 1931.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#162Henri KerelsPeriod: 1896 - 1956
“Neerhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Basse-cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 39 cmEstimate: € 150/250 -
#184William-Louis AngusPeriod: 1823 - 1916
#412
“Scène de rue avec char”. Croquis en crayon. Porte une signature: P. Joostens.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#96
Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
Paire de fauteuils en cuir aux pieds en chrome. Années ‘80.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120