#441Een geisha van meerkleurig Japans porselein. Jaren ‘30.
Geisha en porcelaine polychrome du Japon. Années 30.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#223Gotisch houten beeld van een biddende Madonna. Zonder polychromie.
#241Houten en gipsen beeld van een heilige op een wolk. Polychromie en verguldsel in goede staat. Begin XIXde eeuw. Een hand beschadigd. Voetstuk in zwart en goud met de initialen S.J.
#399Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.
#178Russische icoon met Sint-Panteleimon, de Genezer. Een tekst onderaan vermeld het Sint-Panteleimon Monasterium van Kiev (?) en een tekst achteraan d.d. 1898 doet dat ook. XIXe eeuw.
Icône russe représentant Saint-Panteleimon le Guérisseur. Texte en dessous mentionne La Monastère Saint-Panteleimon à Kiev (?) et un texte au verso daté 1898 le répète. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#633Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#144Leroux“Landschap met boer en kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#773Val Saint-Lambert e.a.Twee vazen en een schotel van kleurloos kristal met vergulde details.
#14Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
“Personnage”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée en bas à droite.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 160 / 200