Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke infanteriesabel.
Een antieke infanteriesabel.
Een antieke infanteriesabel.

Een antieke infanteriesabel.

Un sabre d'infanterie antique.
Dim. l: 91 cm
SKU: 2610210267.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #422
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “La Cour, rue du Faucon”. Ets. Genummerd 37/150 en gesigneerd buiten de plaat.

    La Cour, rue du Faucon. Eau-forte. Numérotée 37/150 et signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.

    Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #395
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “De Verwondering”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    La Merveille. Huile sur toile. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #681

    Een mahoniehouten reisscribaan met twee schuifjes binnenin. XIXe eeuw.

    Un scribe de voyage en acajou avec deux tiroirs à l'intérieur. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 12 x 40 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #46

    Een antiek gepolychromeerd houten schommelpaard. Eén handvat manco.

    Cheval à bascule en bois polychrome. Une anse manque.
    No longer available
    Dim. 100 x 125 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #223

    Een oude slee, twee paar oude ijsschaatsen en een paar oude skilatten.

    Un vieux traîneau, deux paires de vieux patins à glace et une paire de vieux skis.
    No longer available
    Dim. 90 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 20,15 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #364
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “De Zielmens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “The Soul Man”. Huile sur toile. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Dim. 49 x49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #642

    Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.

    Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #148
    Celine

    Een zwart lederen handtas met messingen gesp.

    Un sac à main en cuir noir avec boucle en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #306

    Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.

    Un socle en chêne torsadé et tourné.
    No longer available
    Dim. Ø: 39,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #378
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige lijsten beschadigd.

    Ensemble de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abimés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More