Other lots in this auction
-
#23Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Un grand vase en cristal taillé vert et un petit vase en cristal moulé jaune. le deuxième porte la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 31 & 11,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#422Henri Evenepoel“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#49“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.C.’
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Monogramme ‘J.C.’.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128Een marmeren schouwpendule, gemerkt Klein de Bruille. Met een werk van Barrard & Vignon te Parijs.
Une pendule de cheminée en marbre, marque Klein de Bruille. travail par Barrard & Vignon à Paris.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#831Een lot van vier kleine staande klokjes van hout en een klokje van kunststif in de vorm van een clown. Manco’s en beschadigingen.
Un lot de quatre pendules en bois et une pendule en plastique en forme de clown. Manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#435Alphonse AsselbergsPeriod: 1837-1916“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 240 -
#428Een geglazuurd aardewerken likeurkruikje in art nouveaustijl, versierd met een jonge vrouw. Met zes borreltjes.
Une petite cruche à liqueur en faïence glaçuré, décoration d’une jeune femme. Avec six petits verres.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#64Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#133Een hertengewei uit 1929. Op muurplaat.
Un bois de cerf de 1929. Sur planche murale.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#93Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.
Un décanteur en verre dans un support en métal en forme de vignes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#636Een commode met drie laden, versierd met Boullemarquetterie en verguld beslag en met een marmeren blad. Schade onderaan.
Une commode à trois tiroirs, décoration de marqueterie Boulle, montures dorées et une tablette en marbre.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#675Een Engelse staande klok met mahoniehouten kast met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschap met gebouwen.
Une pendule anglaise, armoire en acajou et cadran peint à la main de paysage et immeubles.No longer availableDim. 210 x 50 x 23 cmEstimate: € 120 / 180



