Other lots in this auction
-
#461Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.
Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.No longer availableDim. h: 5 - 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#711Matchbox King Size K-18“Dodge tractor with articulated horse van”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Dodge tractor with articulated horse van”. Un jouet. En très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#582Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1976 en genummerd 134/300 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et datée 1976, numérotée 134/300 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#414Een frame met negen verschillende ex-librissen.
Un cadre contenant neuf ex-libris.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.No longer availableDim. 60 x 60 & 65 x 72 cmEstimate: € 20 / 30 -
#141Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194Leon BruninPeriod: 1861-1949“De kunstkenner”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Achteraan een authenticatie door de schilder.
“Le Collectionneur”. Huile sur toile. Signée. Authentification par le peintre au verso.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#480Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#601Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
Un vase sphérique en faïence chinoise, décor d’un oiseau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 160 / 180 -
#408Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#867Daum, Nacy, FranceEen karaf van kleurloos kristal met witmetalen hals en een kleurloze asbak. Beide gemerkt.
Une carafe en cristal incolore, cou en métal blanc et un cendrier incolore. Avec marques.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#815Matchbox Series 41; 42; 44; 47 & 49Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford GT Racer.- Studebaker Station Wagon.- GMC Koelwagen.- DAF kiepwagen.- Unimog.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Ford GT Racer.- Studebaker Station Wagon.- GMC Wagon frigidaire.- DAF benne.- Unimog.No longer availableEstimate: € 100 / 120



