Other lots in this auction
-
#1
Een antieke papegaai van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde N. Een blaadje beschadigd.
Perroquet ancien en porcelaine saxonne multicolore. Marqué du N couronné. Un feuillet est abîmé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#284
Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.
Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#14
Lot strips en boeken.- Hergé, De Avonturen van Kuifje. “Kuifje in Afrika” (1968), “De Krab met de Gulden Scharen” (1975), “De Zonnetempel” (1968), Paperbacks, zeer matige staat. De Avonturen van Jo, Suus en Jokko. “Bestemming New York” (1972), Paperback, zeer matige staat.- Willy Vandersteen, Suske en Wiske. “Dubbelstrip 5” (1987), “De Apekermis” (1980), “De Laatste Vloek” (2003), “De Witte Gems” (Amrobank 1983). Karl May. “Gekke John” (1981).- “De Reis om de wereld in 80 dagen” en vier boekj(..)
Beaucoup de bandes dessinées et de livres. - Hergé, De Avonturen van Kuifje « Kuifje in Afrika » (1968), « De Krab met de Gulden Scharen » (1975), « De Zonnetempel » (1968), Brochés, très mauvais état. De Avonturen van Jo, Suus en Jokko. "Bestemming New York" (1972), Broché, très mauvais état. - Willy Vandersteen, Suske et Wiske. « Dubbelstrip 5 » (1987), « De Apekermis » (1980), « De Laatste Vloek» (2003), « De Witte Gems » (Amrobank 1983). Karl May. "Gekke John" (1981). - « De Reis om de Were(..)No longer availableEstimate: € 40/50 -
#537
“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
"Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.No longer availableDim. 20,5 x 7 x 13 cmEstimate: € 10/140 -
#230
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één parel en twee fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'une perle et de deux pierres fantaisie.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 150/200 -
#41
Apothekersset in kastje met vier laden, gevuld met talrijke kruiden in tubes. Omstreeks 1930.
Ensemble de pharmacie dans un meuble à quatre tiroirs, rempli de nombreuses herbes en tubes. Vers 1930No longer availableDim. 26x30x38cmEstimate: € 100/120 -
#562
Een langwerpige spiegel met bovenaan een strikmotief en onderaan een kleine guirlande, deels verguld.
Un miroir allongé avec un motif d'arc en haut et une petite guirlande en bas, en partie doré.No longer availableDim. 135 x 36 cmEstimate: € 50/80 -
#501
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemenvazen e.a. Onderaan gemerkt.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de vases fleuris et autres Marqués en bas.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/250 -
#588
Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.
Une lampe de bureau en laiton avec un abat-jour en pâte de verre colorée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/50 -
#63Eluxa
Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises, gedecoreerd met bloemen.
Une pendule à console dans l'esprit des Neuchâteloises, à décor de fleurs.No longer availableDim. h 43 + 16 cmEstimate: € 40/50 -
#120
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,66 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,66 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1250/1350 -
#89Fr. Luyckx
“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100/120