Similar lots by type
-
#526Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#411Een doosje en een handschoenkastje van zwartgelakt hout. Het deksel telkens met schildpad en messingen inlegwerk.
Petite boîte et boîte à gants en bois noirci. Les couvercles incrustés d’écaille et de laiton.No longer availableDim. h: 9 cm (corpus)Estimate: € 50 / 60 -
#716Een mooie grote Kelim met horizontale banen.
Beau et grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 323 x 166 cmEstimate: € 120 / 200 -
#494“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#466Een Kelim met horizontale banen.
Kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 285 x 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#767Ideal“Vibro-Massor”. Een wellnessmachine. Jaren ‘50.
“Vibro-Massor”. Machine de massage des années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#448Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.
Miroir en forme de lune dans un cadre en chêne sculpté en forme d’aigle. Le bout du verre accidenté.No longer availableDim. b: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#571Een Afrikaanse houten sculptuur in de vorm van een olifantstand. Grasslands, Kameroen.
Une sculpture en bois africain en forme de défense d’éléphant. Grasslands, Cameroun.No longer availableDim. l: 143 cmEstimate: € 200 / 300 -
#413Twee verschillende handschoenkastjes van gefineerd en zwartgelakt hout, het deksel telkens versierd met messingen inlegwerk.
Deux boîtes à gants en bois de placage et noirci, le couvercle décoré de laiton incrusté.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#772ShirvanEen grote wollen Kelim (één pand).
Grand kilim en laine (un pan).No longer availableDim. 191 x 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#762Een antieke Kelim (één pand) met ruitmotief.
Kilim ancien (un pan) au motif de losanges.No longer availableDim. 310 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.
Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#709Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 190 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#764Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#733Een grote Kelim.
Grand kilim.No longer availableDim. 280 x 172 cmEstimate: € 120 / 200 -
#558Een achthoekige Chinese dekseldoos van gepolychromeerd hout, het deksel versierd met een draak.
Une boîte à couvercle en forme octogonal en bois polychrome avec le couvercle décor dragon.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 160 -
#507Een lot van vijf gelakte metalen kandelaars. Peru.
Lot de cinq candélabres en métal laqué. Pérou.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#732KashgaiEen wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#692Een lange Kelim (één pand) met getrapt gülmotief.
Long kilim (un pan) au motif Gül en gradins.No longer availableDim. 369 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#726BeloutjEen grote Kelim met horizontale banen.
Grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 307 x 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476BeloutjTwee dubbele en een enkele kameeltas.
Deux doubles et un simple sac de chameau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#486vier diverse wollen tapijtjes uit Afrika, Zuid-Amerika e.a.
Quatre petits tapis divers en laine de l’Afrique, Amérique du Sud e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#774Een grote wollen Kelim.
grand kilim en laine.No longer availableDim. 432 x 160 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#559Een opgezette hertenkop op houten paneel.
Une tête de cerf empaillé sur panneau en bois.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#247Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#103Spencer & Co, LondonEen recent scheepskompas in houten kistje.
Boussole de bateau récente dans son coffre en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#643“Liggend naakt”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd vooraan.
“Nu couché”. Une statue en terre cuite. Signature illisible à l’avant.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#644Ferucci“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
“Religieux”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#540Een serveerbestek van zilver en been, we voegen er een gebraad vorkje van ivoor aan toe.
Un couvert de service en argent et os. Nous ajoutons une fourchette à viande en ivoire.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#741Een komfoor van rood en geel koper. (Beschadiging). We voegen er twee rood koperen kandelaars aan toe.
Un poêlon en cuivre jaune et rouge. Dégât. Nous ajoutons deux chandeliers en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#704Hilde Hendrickx“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.No longer availableDim. 50 x 60 & 60 x 50 cmEstimate: € 40° / 50 -
#779Een eikenhouten pianokrukje met vier poten en met ronde zit, bekleed met bruin leder. Omstreeks 1900.
Tabouret de piano en chêne sur quatre pieds et à la siège ronde recouverte de cuir brun. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#60Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#665Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300

