#206Een Naamse theepot. Er is een beschadiging aan de bovenrand, voorzien van een metalen theezeefje aan een ketting bevestigd. Omstreeks 1800.
A Namur teapot. There is damage to the top edge, equipped with a metal tea strainer attached to a chain. Around 1800.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Een vintage camera, Zenit EM met extra zoomlens.
A vintage camera, Zenit EM with additional zoom lens.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
#218Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
#200Mosa Maastricht“Lange Lijs”, een paar theetasjes met schoteltje in blauw-wit Chinoiserie, Mosa porselein. Onderaan gemerkt.
#170Een lot van diverse camera atributen bestaande uit PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lenscap, draadontspanner, mini statief, lens stofblazertje.
#269Een persglazen vaas.
#201Een lot van 4 hout gesculpteerde beeldjes, diverse origine.
#175Een beeld in gegoten kunststof van twee paarden. Gemerkt A. Santini. Kleine schade.
A sculpture in cast plastic of two horses. Marked A. Santini. Minor damage.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 51 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#191Een grote houten sokkel in tropisch hardhout.
A large wooden pedestal in tropical hardwood.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 64 x 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#18Een lot van 2 sets ornamenten, laat 19e eeuws, de ene set in zwart geaderd marmer met verguld koper, de andere in zwart porselein en koper.
A lot of 2 sets of ornaments, late 19th century, one set in black veined marble with gilt copper, the other in black porcelain and copper.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40