#175
#536
#384
“Kustzicht bij valavond.” Gouache op papier. Draagt monogram E.L.
"Vue sur la côte au crépuscule." Gouache sur papier. Porte un monogramme ELNo longer availableDim. 29 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#681
Een lot antiek varia, bestaande uit een messingen strijkijzer met onderzetter en een kaarsenpan, een houten kaasvorm, een mogelijk Friese pollepel met kerfsnijwerk en een houten koekenspaan. XIXe eeuw.
Lot d'objets divers anciens, composés d'un fer à repasser en laiton avec dessous de verre et d'un chandelle, d'un moule à fromage en bois, d'une louche frisonne (?) avec sculpture et d'une poêle à frire en bois. XIXème siècle.No longer availableDim. H:4-16cmEstimate: € 65/75 -
#660
Een 18 K witgouden ring met één briljant van +- 0,15 ct.
#532Pierre Willy De MuijlderPeriod: 1921 - 2013
“Objet de mer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#661
Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.
#335
#608
Paire de plats décoratifs en porcelaine multicolore à décor de pommes et poires en haut relief.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60/80 -
#479
#264Emile ThysebaertPeriod: 1873 - 1963
“Klappeien”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#458
Abstracte sculptuur van geglazuurd aardewerk.
Sculpture abstraite en terre vernissée.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 80/120