#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380
#722J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#252Een goudgepatineerd houten butlerspiegel.
#317Een vol messingen scheepslog op mahoniehouten voet.
Un log marin en laiton plein sur pied en acajou.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#723Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase Murano en verre rouge, décor mirafiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van slangen bezet met gekleurde diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de serpents sertie de diamants colorés ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#191A. Gaudez“Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
#480Een paar speculaasplanken.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une améthyste centrale de ± 4 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850