Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke krokodillen dokterstas.

Een antieke krokodillenlederen dokterstas.

Une mallette médicale antique en crocodile.
Dim. b: 42 cm
SKU: 2409190037.
Category: Mode.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #177
    Louis Vuitton

    Een lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.

    Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #168
    Delvaux

    Een lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.

    Un sac à main en cuir tissé polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #167
    Delvaux

    Een lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.

    Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #187
    Delvaux

    Een handtas van donkerbruin leder, model ‘Camille PM’. In originele dragtas.

    Un sac à main en cuir brun, modèle ‘Camille PM’. Dans sac d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380

Other lots in this auction

  • #617

    Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.

    Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #435

    Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.

    Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #566
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 338 x 236 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #698

    Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.

    Une paire de plafonniers chromés à dix point lumineux et onze boules .
    No longer available
    Dim. Ø: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #644

    “L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.

    “L’Eveche et l’ètat de Liège”. Carte ancienne.
    No longer available
    Dim. 52 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #9
    J. Vermoelen

    “Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.

    ”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.
    No longer available
    Dim. 32 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #223
    Célestine Vermoelen

    “Herenportret. Alphonse Joseph Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXde eeuw.

    ”Portrait d’homme. Alphonse Joseph Vermoelen”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 133 x 88 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #354
    Karel Moers

    “Portret met schip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    ”Portrait et navire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #87

    Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.

    Une paire de supports en bronze et oeufs d’autruche.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #869
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Une cruche sphérique et une canette en faïence noir, décor doré et blanc ‘Caméo’.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #17

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).

    Un lot de métal argenté comprenant une coupe, un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More