Similar lots by type
-
#167DelvauxEen lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.
Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#177Louis VuittonEen lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#187DelvauxEen handtas van donkerbruin leder, model ‘Camille PM’. In originele dragtas.
Un sac à main en cuir brun, modèle ‘Camille PM’. Dans sac d’origine.No longer availableEstimate: € 320 / 380
Other lots in this auction
-
#137Zuiltje van marmer (hersteld) met een duivel van verguld metaal en op een basis van kobaltblauw Sèvres porselein (onderaan gemerkt).
Une colonne en marbre (restaurée) avec un diable en métal argenté et sur une base en porcelaine de Sèvres bleu cobalt. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200 / 250 -
#589“Marokkaanse bruid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Chaïbia’.
”La mariée marocaine”. Huile sur panneau. Signé ‘Chaïba’.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#46Een antieke houten wieg.
Un berceau en bois antique.No longer availableDim. l: 92 cm h: 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#806Bochara. Een Oosters karpet. Handgeknoopt.
Bochara. Une carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableDim. 229 x 136 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223Célestine Vermoelen“Herenportret. Alphonse Joseph Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Alphonse Joseph Vermoelen”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#170Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een robijn van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct eet d’un rubis de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 350 / 450 -
#535Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#281Een goudweegschaaltje in houten kistje. Compleet met gewichtjes.
Une balance à or en coffret de bois. Complet avec poids.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#201“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.
”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.No longer availableDim. 228 x 560 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#804MusimaEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#384Gianni CastellaniEen handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.
Sac à main en daim et cuir noir aux montures dorés.No longer availableEstimate: € 100 / 120

