Similar lots by type
-
#638Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#613Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#676Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#617Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
Un fauteuil en hêtre sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. h:110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#792Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#648Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
Un vaisselier en chêne à deux portes en bas.No longer availableDim. 200 x 160 x 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#628Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120 / 180 -
#782Een paar fauteuils-en-cabriolet van gebeeldhouwd beukenhout, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils-en-cabriolet en hêtre sculpté, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 120 / 180 -
#796Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15 / 20 -
#623Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#370Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#246Een eikenhouten commode met drie laden.
No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cm -
#596Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#385Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.
Une petite chaise de piano en bois laqué noir style Louis XVI avec assise tournante, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. Ø 40 cm h: 52 cmEstimate: € 50 / 70 -
#772Een armstoel van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en bois à patine blanche et partiellement polychrome, style Louis XVI, et revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#598Een klapsecretaire van notenhoutfineer met onderaan twee kleine en twee grote laden.
Un secrétaire à abattant en bois de placage de ronce à deux petits et deux grands tiroirs en dessous.No longer availableDim. 98 x 91 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#350Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#345Een reeks van zes notenhouten stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met bruin fluweel.
Une série de six chaises en noyer style Louis Philippe avec revêtement en velours brun.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#646Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200 / 240 -
#779Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.
Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#616Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#633Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.
Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.No longer availableDim. 188 x 126 x 59 cmEstimate: € 300 / 320 -
#340Een paar halfronde armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout met getorste stijlen en met gevlochten zit.
Une paire de fauteuils en demi-cercle en chêne sculpté et aux lattes torsadées et assises cannées.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#61Christofle.Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Louis XV-motief.
Un service à couverts en métal argenté au motif Louis XV.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#217Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (7 stuks tussen april 1950 en maart 1952). Nummers 32, 33, 35, 36, 37, 38 , 39. Sletig, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (7 pièces entre avril 1950 et mars 1952). 32,33,35,36,37,38,39. Usures, traces de papier collant, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 280 / 320 -
#332A. De Leeuw“Bruges - 1904”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bruges - 1904”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#733Een schaal op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages op een fabeldier en met vaandels. Onderaan gemerkt.
Un plat sur pîed en porcelaine de Chine au décor polychrome de personnages sur un animal fabuleux et des drapeaux.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 45 / 55 -
#737Een lamp van porselein en koper. Decor van bloemen op celadonkleurige achtergrond.
Une lampe en porcelaine et cuivre. Décor de fleurs aux couleurs Céladon sur le fond.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#100Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Elizabeth II. 1958.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce. Elisabeth II. 1958.No longer availableDim. 27,45 gEstimate: € 600 / 700 -
#334Een ovale spiegel van gepolychromeerd hout, versierd met meerkleurige roosjes.
Miroir ovale en bois polychrome décoré de petites roses polychromes.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#343Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen.
Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 205 cmEstimate: € 180 / 220 -
#38Een gevarieerd lot antiek tin, bestaande uit maatbekers en peperstrooiers. 16 stuks
Un lot d’étain antique, comprenant des poivriers et mesures. 16 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#755Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Une table à allonges en chêne à pieds tournés aux étranglements.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#719Een spiegel met mahoniehouten lijst, versierd met een fruithouten biesje.
Un miroir avec encadrement en acajou, décoration de traits incrustés en bois fruitier.No longer availableDim. 83 x 65 cmEstimate: € 60 / 80

