Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke met bladgoud vergulde bronzen Boeddha. Thailand.
Een antieke met bladgoud vergulde bronzen Boeddha. Thailand.
Een antieke met bladgoud vergulde bronzen Boeddha. Thailand.
Een antieke met bladgoud vergulde bronzen Boeddha. Thailand.

Een antieke met bladgoud vergulde bronzen Boeddha. Thailand.

Un ancien Bouddha en bronze doré à la feuille d'or. Thaïlande.
Dim. h: 20,5 cm
SKU: 2004210591.
Auction day: 21 April 2021 19:00
Catalogue #591
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #73
    Leon Van Eyck

    Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.

    Deux ornements en fer forgé avec des vignes roses. Le plus grand signé.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #364
    Harry Buyck
    Period: 1928 - 2017

    “Personages”. Pen op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-10-61.

    Personnages . Encre sur papier. Signé et daté le 11-10-61.
    No longer available
    Dim. 11 x 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #587

    Een metalen plaquette met Napoleon in profiel.

    Une plaque de métal avec Napoléon de profil.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #357

    Een kandelaar van geglazuurd aardwerk in de vorm van een kikker. Chinees werk, onderaan gemerkt.

    Un chandelier en faïence émaillée en forme de grenouille. Travail chinois, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #623

    Een lot verzilverd bestek, bestaande uit een etui met twaalf botermessen met benen handvat, een etui met twaalf oestervorkjes, een tafelaansteker, een etui met vorken en messen voor zes personen, elf losse messen, tien losse lepeltjes en een losse vork.

    Un lot de couverts en métal argenté, composé d'un coffret avec douze couteaux à beurre avec manche en os, un coffret avec douze fourchettes à huîtres, un briquet de table, un coffret avec fourchettes et couteaux pour six personnes, onze couteaux séparés, dix cuillères libres et une fourchette détachée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #532

    Een beige marmeren zuiltje. Voet los.

    Une colonne de marbre beige. Pied détaché.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #685

    Een reeks Benezit en andere kunstboeken.

    Une série de Benezit et d'autres livres d'art.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #464

    Een studiecollage. Draagt handtekening.

    Un collage d'étude. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 1200
  • #310

    Een sterling zilveren sigaretten doos. 925‰.

    Une boîte à cigarettes en argent sterling. 925 ‰.
    No longer available
    Dim. 105,95 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #204
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Portret van Hortense, de dochter van de kunstenaar”. Olieverf op paneel. Voorstudie op de verso.

    Portrait d'Hortense, fille de l’artiste. Huile sur panneau. Un croquis au verso.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #318
    Wiskemann, Bruxelles

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee sauskommen en twee terrines op ronde schotel. Allen gemerkt.

    Lot de métal argenté, composé de deux bols à sauce et de deux terrines sur un plat rond. Tous marqués.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #362

    Een kleurloze kristallen coupe.

    Une coupe de cristal incolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More