#316Een klein eikenhouten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee verlengbladen. Twee sierlijstjes manco.
#694Een lot van acht bruin glazen apothekerspotten, waarbij twee met ingeslepen stop.
#313Een art deco vaas van mauve glas.
#520Een notenhouten tweedeursvitrine.
#438Houten beeld van een Luba vrouw met een kind op haar rug. DRC.
#26Drie gigognetafeltjes met kalfslederen blad.
#255Een parelhalssnoer met zilveren slot. 835‰.
#92Van den Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#631Sunday International“Teddy bears on the move”; “Picowso” & “Vincent’s cow” . Drie meerkleurige beeldjes uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Juan Andreau, Boston 2006; Annalie Dempsey, Johannesburg 2005 & Sidewalk Sam, Boston 2006. Allen gemerkt. 2007.
Teddy bear on the move ; Picowso & Vincent's cow . Trois figurines multicolores de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Design by Juan Andreau, Boston 2006; Annalie Dempsey, Johannesburg 2005 & Sidewalk Sam, Boston 2006. Tous marqués. 2007.No longer availableDim. 13 x 15,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#599“Gezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘A. I.’.
#120Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met in princess geslepen saffieren van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de saphirs taille princesse de + - 1 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 800 / 900