#448Houten beeld van een geknielde Luba vrouw met een kind op haar arm. DRC.
#481Nkisi nkoni. Congolese fetisj met spijkers. Houten beeld. DRC.
#76Een notenhouten partiturenmeubeltje.
#254Lannoy“Meisje met schapen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Fille au mouton . Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#311Drie oude glazen sodaflessen.
#559Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Hoeves”. Een gewassen inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1948.
Fermes en temps orageux . Un dessin à l'encre de lavage. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 20 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#471Twee zittende katten van Imariporselein.
#556Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#553Chinese porseleinen vaas met een famille rose decor.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Een oude gravure van een paard.
#644Een vol messingen juwelenkistje in Louis XVI-stijl. Met sleuteltje.
#150Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 2,67 gEstimate: € 500 / 700